Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Comb hajlatban megjelenő...

Comb hajlatban megjelenő viszkető rózsaszín foltok?!

Figyelt kérdés
Szóval a történet az hogy boxer alsót hordok a tapadós fajtát és ha leülök vagy nem is kell leülnöm felcsúszik a szára a combomról a combhajlatba, itt marhára megizzad és nagyon viszket... továbbá most már odáig fajult a dolog hogy a here zacskóm is érzékenyebb piros lett és az meg ki van dörzsölődve és olyan mintha lejött volna róla egy bőrréteg. A combhajlat a fő gond mert már lassan nem tudok aludni, rózsaszín folt szerű képződmények, hasonló mint egy égési seb, de csak a bal combhajlatban néha megjelennek piros pöttyök de elmúlik általában... Kentem már neogranormonnal, canestennel, ilyen ekcémára felírt gyógykérmmel, továbbá körömvirág krémmel. Mondanom sem kell hogy otthon mármár pucéran járkálok és rendszeresen tisztálkodok. Nos a dolog cinkessége hogy nem igazán szeretném mutogatni a 60 éves öregasszonynak és a fiatal kis aszisztensének a férfiasságom így utolsó reménnyel megkérdezlek titeket hátha tudtok valami kenőcsöt.

2013. márc. 6. 19:06
 1/8 anonim válasza:
nem borotválod véletlenül? attól is kipattoghat a bőr
2013. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Válts laza boxer gatyára.Minden problémád hamarosan megoldódik .Egyszerűen befüllednek a tökeid .Nem tudok

jobb szót erre használni .

2013. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy gomba tanyát alakitottál ki magadnak.Most aztán próbál belőle kikecmeregni .

2 voltam előzőleg

2013. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél hámosító popsi kenőcsöt.Azzal is kenegesd .
2013. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De villanyborotvával igen de csak 2 hetente kb.


Értem én hogy megizzad meleg és még gombatanya is, de attól a 3-4 órától amit egy nap nem vagyok itthon már ennyire elfajul? Mert a többi órába szabadon van.


Csak ez az egy megoldás van hogy szellős alsó mert akkor ha látok egy jó csajt a buszon meglátszik ha áll a cerka :D

2013. márc. 6. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég az a pár óra is, hogy befülledjen, gombásodjon, hidd el. van egy egyszerű javaslatom a problémára, lehet, hogy nem divat annyira de hordj fecskét, tartani fogja a répát, nem engedi felállni a nagyvilágba és engedi szellőzni a hajlatokat.
2013. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csak azt javaslom (okoskodás helyett!), ami nálam is eredményre vezetett:

- vegyél Mycosid hintőport.

A lemosott és megszárított bőrfelületre az egyik kezed felső ujjperceidre szórt porral "kend" át, legalább naponta kétszer. Ha nem tudod lemosni(pl. munkahelyen), akkor rá is kenheted még egyszer.

Figyelj arra, hogy a lehető legkevesebbszer izzadjon meg a kérdéses felület. Strandolás után cserélj száraz gatyóra. Pár hét és eredményre jutsz.

Felejtsd el a krémeket és egyéb drága varázslásokat!

Több év tapasztalata alapján ez lett a legolcsóbb és leghatásosabb módszer.

Hajrá!

2017. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gomba. Canestennel kend legalább 1 hétig
2017. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!