Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi condyloma kezelés mellékhat...

Mi condyloma kezelés mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Ezen a héten mentem el urulógushoz majd bőrgyógyászhoz. A bőrgyógyász condylomát állapított meg nálam. Kedden Podophyllin-el leecsetelte Isoprinosine gyógyszert írt fel. Még aznap elkezdtem szedni a gyógyszert, ahogy az orvos javasolta. Szerdára már kicsit égett és néha fájt is a péniszem. Csütörtökön újra leecsetelte, de mára iszonyatosan fáj, ha a fitymát hátrahúzom és be is dagadt, ráadásul ilyen kis árkok lettek a bőrömön, a fityma és a makk között is. Ez normális?

2013. márc. 8. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.A Podophyllin egy erős szer,ami úgy hat,h begyulladnak tőle szövetek és az elhalt sejtek a condylomával együtt távoznak.
2013. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Kicsit megijedtem. Ma mostam le és bekentem Betadine kenőccsel.
2013. márc. 8. 15:24
 3/3 nikoletta0814 válasza:
Én 1 évig szenvedtem a condylomával, az ánusz gyűrűn jelentkeztek , én nem próbáltam semmiféle maró szert , valahogy távol állt tőlem, a nőgyógyász égette le rendre, már rettegtem a naptól, helyi érzéstelenítéssel csinálta , hát nem is kell mondanom gondolom, borzasztó volt. Arról nem is beszélve hogy időszakos volt csak a megoldás, 3-4 hétre rá újra visszajött a probléma. Megelégeltem, természetgyógyászhoz fordultam és megismerkedtem a NES infocsepekkel.Figyelem !!!4 hét leforgása alatt, az előírtakat betartva, a cseppeket szedve, a szemölcsök szépen eltűntek.Hihetetlen volt számomra is de így volt. Én ezt tudom javasolni mindenkinek, nem a tüneti kezelést!!!Ajánlani is tudom az én gyógyítómat..:)))))))))Örök hála..:)
2014. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!