Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 Éves fiú vagyok spermám...

13 Éves fiú vagyok spermám nincs és a péniszem mérete is csak 10 cm ez normális?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat pls
2013. márc. 10. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Pedig már kell hogy legyen a pénisz mérete még normálisnak mondható ha alacsony vagy akkor meg pláne, de szerintem ne várj sokáig, és lassan beszélj a szüleiddel főleg apáddal hogy gond van és adjon valami tanácsot, és irány a doki. Még egy picit várhatsz ezzel hátha lesz valami változás.
2013. márc. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kéne ijesztgetni.Még normális,mivel nem vagyunk egyformák.2 éven belül lesz,és akkor még sokat fog nőni.
2013. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat kb.:152 cm vagyok ez arányos?
2013. márc. 10. 22:58
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
A mérettel nincs gond. A spermával sem. Ha vízszerűnek látod a spermádat az még teljesen normális, kb. 15 évesen már kezd fehéredni és egyre inkább az lesz. Ha sokat maszturbálsz az is okozhat vízszerű spermát, ez még felnőtteknél is állandó jelenség.
2013. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első baromságot ír, ez még tök normális. :)
2013. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak még vízszerű sincs am mit jelent h maszturbálsz?
2013. márc. 10. 23:08
 7/12 aspikami ***** válasza:
74%
Amúgy meg a maszturbáció mikor kivered. Huh, sötét van kapcsold fel a villanyt!
2013. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De xD nem ám
2013. márc. 10. 23:12
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
A magasság nincs arányban a pénisz méretével, attól teljesen független. Még nőni fog, ne aggódj, de egyébként egy 10 cm-es pénisszel már ki lehet elégíteni bárkit (hacsak nem kifejezetten a nagy szerszámra van ráindulva)
2013. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még normális,16 éves korig kell a spermának legkésőbb megjelenie.Amúgy ahogy írtad elég alacsony vagy,a te korodba 163-168 cm magasak szoktak a fiúk lenni és az alacsony fiúk többsége későnérő is szokott sokszor lenni,tehát később jelenik meg a szőrzet,később kezd a péniszük nőnie,a spermájuk is később termelődik.Van egyáltalán már szőrzeted?

Amúgy ha néha a péniszedből távozik ilyen nyálkás,átlátszó folyadék az már jó jel,mert az előváladék és az azt mutatja hogy nem sokára már lesz spermád is.

Még minden normális a te korodba

2013. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!