Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Horváth Ferenc urológusról...

Horváth Ferenc urológusról vélemény?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva Ő fog körülmetélni és a fitymafékemet eltávolítani, szeretném megkérdezni, hogy aki volt már nála ilyen műtét miatt, mi a véleménye a doktor úrról?

2013. márc. 15. 08:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni hogy Győrben rendel.
2013. márc. 15. 08:25
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Hány éves vagy?

Mért FOG körülmetélni?

Találkoztál már vele személyesen is, vagy csak a neve merült fel, hogy ő fog műteni, bár más vizsgált meg? Vagy most mire vagy kíváncsi?

2013. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

22 vagyok. Találkoztam már vele, kedden hívom vissza időpont egyeztetés miatt.

Amúgy saját elhatározásból metéltetek, de van minimális fitymaszűkületem + a fék is kicsit rövid.


Kérlek ne próbálj meg lebeszélni, nem fog sikerülni. már 3 éve halogatom a dolgot, most végre van rá lehetőségem hogy megcsináltassam, és élek is a lehetőséggel.

2013. márc. 16. 18:02
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az mindegy, bár ha saját elhatározásból metéltetsz, akkor az úgy szerintem rendben. Engem csak az érdekelne, hogy kereszitányú bemetszést (bevágja függőlegesen a fitymaszorító gyűrűt, kettéhúzza a bevágást, majd így varrja össze a bőrt) vagy részleges körülmetélést is vállal-e a doktor úr, (tehát, hogy csak a beteg részét távolítaná el a fitymának és nem többet, hogy maradjon is rajta úgy mondjuk a makk feléig ha petyhüdt), és hogy milyen eszközzel végzi a műtétet. Engem csak ezek érdekelnének. Ha mielőtt előadnád neki körülmetélési szándékodat, lennél szíves megkérdezni tőle ezeket, majd beszámolnál nekem arról, hogy milyen doki is ő!?

Nehéz manapság jó orvost találni, aki figyelembe veszi a betege akaratát, ezzel gondolom egyetértesz te is!

2013. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Már "előadtam" neki hogy körülmetélést szeretnék. Mondtam neki hogy saját elhatározásból, esztétikai okokból szeretném megcsináltatni, mert nekem jobban tetszik. Ekkor megvizsgált, és mondta hogy van egy kis szűkület is, meg rövid a fékem.

Azt nem tudom, hogy mivel műt, elfelejtettem megkérdezni, meg hogy metélésen kívül más gyógymódot vállal-e szűkület esetén.

2013. márc. 17. 16:26
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezért lenne jó, ha megkérdeznéd.
2013. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Próbáljunk inkább arra koncentrálni amit kérdeztem eredetileg, hogy a Doktor úr jó munkát végzett-e azoknál akik nála voltak.
2013. márc. 18. 12:29
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Akkor előre is kösz, hogy nem segítesz! Jótett hiányában te se várj jót másoktól!
2013. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Már meg ne haragudj, de én kérdeztem itt valamit, te meg ennek kapcsán elkezdtél belemenni a részletekbe amik habár összefüggnek az én kérdésemmel, de nem válaszok arra, hanem te további kérdéseket tettél fel.

Ha úgy tetszik, én kérdeztem előbb, te meg megsértődtél azon, hogy nem tudom, hogy a doki milyen eszközzel műt. Nyugodj meg, ha túl leszek a műtéten, megírom.

2013. márc. 18. 16:58
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

"Ha úgy tetszik, én kérdeztem előbb, te meg megsértődtél azon, hogy nem tudom, hogy a doki milyen eszközzel műt."

Nem azon sértődtem meg, hogy nem tudod, hogy a doki milyen eszközzel műt, hanem mert lerázol, és önző módon magadnak követeled a segítséget, ami egy részről érthető is, mert a te kérdésed, de etikátlan, hogy meg sem szívleled, amit a másik kér, ez nem engemet minősít, ahogy azt sem, hogy kiforgatod a szavaimat.


Ha ennyire egoista önző vagy, akkor tartsd meg az infóidat magadnak, és ne segíts másoknak! Akkor neked SEM fog senki segíteni, mert látja, miféle szívtelen akárkihez kerülne a segítsége!

További szépeket!

2013. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!