Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha a péniszem...

Az normális ha a péniszem alap állapotban hátrahúzható de nem marad hátul? , és az normális ha merev a péniszem hátra ehet húzni a fitymát de csak a makk aljáig mert tovább nem engedi a fék. Ha nem normális akkor lehet valahogy nagyobbítani a féket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyítóval
2013. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Nem.
2013. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hosszabbítani?
2013. márc. 16. 20:33
 4/21 anonim ***** válasza:
Elmégy orvoshoz és elvágja. Nincs más megoldás, örülj hogy nem rendes fitymaszűkületed van.
2013. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg rövid a fitymaféked ezt lézerrel átvágja az urológus,beutaló nélkül,telefonos egyeztetéssel tudsz urológushoz bejelentkezni,olyan 15-20 perces a művelet,érzéstelenítővel.
2013. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De ez mennyi pénzbe kerül?
2013. márc. 17. 17:37
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Hali!


Nem biztos hogy lézerrel végzik!

Sokan keverik a lézert az elektrokauterrel, holott a lézer forraszt, az elektrokauter meg sebet ejt, amely felreped, ha nem varrják össze, úgy mint több helyen, köztük Székesfehérváron is!

Arról meg nem is beszélve, hogy van, aki meg szikével műt, aztán ugyanúgy varr, mint elektrokauterrel. Lézerrel nincsenek varratok, de nem mindig az a jó megoldás! Sokan meghallják azt a szót hogy "lézer", már Hencidától-Boncidáig vannak, hogy...

"-- WOW, LÉZERES FÉKÁTVÁGÁS! ((:-O "

...el vannak alélva attól, hogy most lézerrel végzik ezt a műveletet, voltaképpen javarésztt olyan lesz, mintha ott sosem volt fék, a terület le van gyalulva teljesen, a makk meg sokuknál kissé sztem előrébb áll így is, mint kéne.

1ébként én személy szt már láttam és vizsgáltam is elcseszett lézeres fékeltávolítást! Nem biztos, hogy minden esetben az lézer, vagy az elektrokauter a jó megoldás! Van akinél árthat a lézer, és tudtommal volt már itt is ilyen kérdés, ill. vkinek annyira bele van nőve a féke a fitymájába, hogy annak sztem inkább csak szikével érdemes nekiesni. De ahol hosszú a fék vagy nagyon mély a hártyás rész, ott még inkább ajánlott a lézeres.

˙


Amúgy a TB állja ezt a műtétet, kivéve ha magánpraxisban végeztetnéd. Akkor a beavatkozás árát ott érdeklődd meg telefonon, ahol érdeklődsz!


Üdv: EE

2013. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

1) az, hogy nem marad hátul hanem előrecsúszik a fitymád, az teljesen normális. Ez a fitymafék dolga, főleg lankadt állapotban.

2) azzal már bőven lehet szexelni, hogy csak a makkod végéig lehet hátrahúzni a fitymádat a fék miatt (van pár ilyen barátom, kutya bajuk). Ennél kevésbé hátrahúzható fitymával is lehet szexelni, max nem annyira jó. Ha zavar (HA zavar), akkor nézesd meg egy dokival és oldjátok meg.

2013. márc. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem annyira zavar de akkor a szex alatt fognom kell a fitymámat nehogy előre csússzon nem?
2013. márc. 18. 20:02
 10/21 anonim ***** válasza:
Dehogy! Nem is kell előtte hátrahúzni se feltétlenül – a kedves párod kedves testrésze eleve hátra fogja tolni a fitymádat amikor behatolsz.
2013. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!