Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális ez? Várhato-e növekedés?

Normális ez? Várhato-e növekedés?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és 14,5 cm a péniszem.. ezzel lehet normális szexelni majd ? csak olyan írjon aki tud normális választ írni! nagyon szépen köszönöm előre is :)(Tudom h unalmas ez a kérdés)

2013. márc. 21. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális ,de még nő is keveset még .Én inkább választanám

mint a 18 at.

2013. márc. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szupernem válasza:
Szerintem már nem fog nőni. De ne keseredj el, ha szeret valaki nem ezt fogja kifogásolni. És sok nő nem is szereti a nagy péniszt....nehogy elkenődj!
2013. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem csak 11cm, és nem panaszkodik az asszony... nem a méret a lényeg, hanem a technika, és nem csak a pénisszel lehet csúcsra juttatni egy hölgyet, van kezed is, nyelved is, létezik minden féle szexuális játékszer, tulajdonképpen a minden csak a fantázián múlik...
2013. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az átlag 15 cm körül van. nem hinném hogy nőhetne még. különben is egy átlagos hüvely 12 - 13 cm !!!
2013. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő megmondta nagyon helyesen: ezzel a mérettel TÖKÉLETESEN ki tudsz elégíteni egy nőt, tehát nincs miért aggódnod. Egy férfi attól nem "nagyobb férfi", hogy nagyobb a pénisze!
2013. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!