Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A magasság arányban van a...

A magasság arányban van a pénisz méretével?

Figyelt kérdés
Pl. átlagban nagyobb egy 185 centis emberé mint egy 170 centis embernek?
2013. márc. 22. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem:) szép is lenne, akkor nekem rohadt nagy lenne a 204cm-mel, de sajnos csak 14cm...
2013. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, sőt: van egy mondás: Kicsi ember nagy bottal jár. Fordítsd le magadnak.
2013. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem függ ez a test magasságától .
2013. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem amit te írsz az más téma az felnőttekről szól,vagy nagykamaszokról tehát 16-18 évesekről,a magasság csak gyerekkorban számíthat pénisz méretnél,mert akik alacsonyabb nővésűek kis kamaszként azoknál bizony van hogy akár évekkel lemaradnak a fejlődésben a többiektők és kisebb a cerkájúk is,amíg nem kezdenek el nyúlni.Ezt úgy értem hogy 150 cm magas 13-14 éves van hogy még nem is szőrősődik és elég kicsi cerjáka van és csak 15 évesen kezd el szőrősődni,míg ez a fejlődési folyamat simán 12-13 éves korban kezdődik el.

Na ez a kisember nagy bottal jár sem igaz teljesen,ott is van kis és nagy mérettel rendelző,ahogy nem igaz hogy minden feketének nagy lenne,ott is van kis péniszű,nézz meg egy törzset bemutató filmet,ott van minden féle méretű emberke.


Felnőtt korban nincs összefüggés,csak gyerekkorban fordul elő,ott is fiatalabb korban.

2013. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem !

163 cm vagyok azt 19 cm kb a péniszem :P

2013. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondom a pénisz méret és a magasság csak kis kamaszkorban függ néha össze,felnőtteknél,nagykamaszoknál nem.
2013. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

170 cm vagyok es 14 cm a peniszem.


mind a kettövel jol megjartam, igy nem erdemes elni.

2014. ápr. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!