Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek valóban hatásos...

Szerintetek valóban hatásos ez pénisznövelő szer? Lehetséges, hogy nem 7 de legalább 3 cm-t növeljen?

Figyelt kérdés

Sok ilyen lehúzást láttam már, de ez hihetőnek tűnik... Ha nem is 7 cmt nőne csak max 3at nekem az is tökéletesen megfelelne... Nektek mi a véleményetek erről? Pénzkidobás vagy hathat?


[link]



2013. márc. 23. 11:10
1 2
 1/15 Kondor Judit ***** válasza:
100%
Ez csak beetetés!!!!!!!!!!!!!!!Mert láttam róla kisfilmet.Sajna sokan bedőlnek,+ha szeret a párod akkor nem a farkad méretét nézi.
2013. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ha tényleg csak beetetés akkor hogyhogy gond nélkül reklámozzák a neten?? tuti akkor hogy nem hatásos?
2013. márc. 23. 11:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Már az első mondat felháborít az oldalon:

"Csak a masszív, 18-23 cm-es méretű hímvessző teszi lehetővé egy férfinak, hogy egy nőt teljesen kielégítsen..."


Ekkora baromságot!!!

Nő vagyok, találkoztam már nagyon sok mérettel és ez baromság!!!

Amúgy is a fent említett méret már nagyon extra, a férjemé 19 centi, de az övé is nagyon nagynak számít szerintem.

Bővel elég akár 14-15 centi is.

Kisebbel nem találkoztam, így erről véleményt írni nem tudok.


Na de nem ez volt a kérdés, én (ha férfi lennék) nem dőlnék be ilyen weboldalnak, látszik rajta, hogy porig akarja alázni a kisebb mérettel rendelkező férfiak önbizalmát, csak, hogy rendeljék meg a termékük.

2013. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha szerinted lenne ma a világon bármilyen szer vagy eszköz, aminek a segítségével meg lehet növelni több centivel is a pénisz méretét, akkor lenne kis péniszű férfi?

Ez is átverés, mint a többi.

2013. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen az az első mondat szerintem is hülyeség, de a kérdésem arra vonatkozik, hogy maga a szer hatásos-e?
2013. márc. 23. 11:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem!


amúgy is sok hülyeséget írnak az oldalon.

Pl. ott a spermaszaporító szer a nagyobb orgazmusért....csak egy óvodás nem tudja, hogy a sperma mennyiségének semmi köze az orgazmus nagyságához.


Ez az oldal úgy ahogy van, átverés!

2013. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem,a mai tanult fiúkat, hogy lehet egy ilyennel megvezetni őket .Miért nem értik meg,hogy ebből mások

meg gazdagodnak .Jó fogás ,mert rengetegen mozdulnak erre .

2013. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kondor Judit ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?
2013. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
18
2013. márc. 23. 23:27
 10/15 Kondor Judit ***** válasza:
Szerintem ezt a gagyiságot gyorsan verd ki a fejedből,mert ha valaki szeret akkor nem a méretet nézi.
2013. márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!