Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 166 cm vagyok szüleim családom...

166 cm vagyok szüleim családom magas nöhetek még? 14 éves letem márciusban azért hiszem hogy megáltam a növésben meraz arcom már elégé szörös, bajusz nem valami jok az alvási szokásaim kb menyit nöhetek még ha nöhetek és hogyan segithetem ezt elö?

Figyelt kérdés
elöre is kösz
2013. márc. 28. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elősegíteni nem tudod,de a szőrökből gondolom,h fiú vagy :). A fiúk később nőnek,mint a lányok, úgyhogy Te még bőven nőni fogsz.
2013. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és kb hány évesen lesz a megnyúlás idöszaka ?
2013. márc. 28. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából 16 körül kezdesz nyúladni .Amikor már rendesen bent leszel a kamaszkorban.A növésed 18 éves korodig is eltarthat.Elősegiteni semmivel nem tudod .
2013. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani előre. Én 14 éves koromban értem el a végleges magasságom, de van olyan ismerősöm, aki 16 éves koráig nagyon alacsony volt, és utána megnőtt (magasabb lett mint én, pedig én sem vagyok alacsony). Szóval ez mindenkinél más, és ne aggódj, simán nőhetsz még.

Mit értesz az alatt, hogy rosszak az alvási szokásaid? Mert ha azt, hogy sokat alszol, akkor az a Te korodban szintén természetes.

2013. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
rendben csak onan gondoltam hogy én már bene vagyok ,mer arcom már elég szörös és a lábam is de osztálytársaimal elentétben a honaljamon semi remélem hogy nemvagyok koránérö mer akor még növök
2013. márc. 28. 16:19
 6/13 A kérdező kommentje:
a rosz alvási szokás az a kevés alvást jelenti
2013. márc. 28. 16:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem. 20-22 éves korodig nőhetsz még. Ha pedig a szüleid is magasak, valószínű, hogy majd utoléred őket. A szőr miatt sem aggódnék a helyedben. Nem tudom, hogy mennyit alszol, de próbálj meg minimum 8-8és fél órát aludni minden nap!
2013. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze ha a szüleid magassak bőven nőhetsz még,sőt fogsz is.A fiúk az apjukkal lesznek egy magasak,vagy még magasabbak is,csak igen ritka esetben fordul elő,hogy egy fiú az apjánál alacsonyabb legyen,amúgy 18 éves korodig bőven nőhesz még és olyan 15-16 éves korban nyúlnak jó magasra a srácok.
2013. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

14 évesen semmiképp nem vagy korán érő mert szőrősődsz,az arcszőrzet,pihe még ritka ebben a korban,de ez genetika,van akinek amúgy is alíg lesz az arcán szőr,ahogy van akinek a hasán sem lesz,már 12-13 évesen elkezd normál fejlettségűeknél nőni a fanszőr,akinek ezután nő az elég későnérő típus,aztán a hónajszőr is 14 évesen már kellene hogy legyen,mivel nálad nincs koránérő nem vagy és hát magas sem vagy túságosan.


De még nőni és fejlődni fogsz.


Akkor mondanám rád hogy koránérő vagy ha már most 177-180 cm magas szinte középiskolás kinézetű szőrős hónajú,péniszű fiú lennél.

2013. márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

ti téleg segitökészek vagytok köszönöm

2013. márc. 30. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!