Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egészséges, ha lenyelem a...

Az egészséges, ha lenyelem a saját anyagomat?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vok?
2009. szept. 19. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Persze nyeljed nyugodtan.

Ha a leendő vagy aktuális barátnődnek is lehet, meg a vilgon ezer millió nőnek, neked miért ne lehetne a sajátodat.

2009. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

pisi, kaki, g3ci, vér, verejték... melyik anyagra gondolsz?

van olyan érzésem h a 3.ra, hát azt nem tudom, úgy hallottam tartalmaz vitaminokat, de kitudja... ártani biztos nem árt.

2009. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a saját "anyag" lenyelése nem káros. Másrészről ha lenyeled akkor lehet, hogy tök hosszú van neked és orálisan maszturbálsz (ez esetben gratula). Ha csak kíváncsi vagy, hát rajta. Ha rendszeresen meg-meg kóstolod akkor az predesztinálhat egy bizonyos szexuális beállítottságot. Ha a nőket kedveled, úgy hagyd meg nekik ezt az élményt. Bocs. (Ha egyszer megkóstolod attól még nem leszel homokos...)
2009. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
az igaz, hogy nincs semmi káros hatása, na de pozitív se. szóval miért tennéd? :) hagyd a nőkre.
2009. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
16:04 nem predesztinál az az ég adta világon semmit
2009. szept. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
16:04. Szarjankó vagy
2009. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is érdekelne. Próbáld ki és majd írd meg tapasztalataid :)
2009. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én már próbáltam.

Nem nagy szám, inkább visszataszító, de kinek mi.

Igaz csak kóstoltam, de nem nyeltem le.

Arra azért nem vetemedtem volna.

Egyébként semmi homó dolog nincs benne, ha valaki újat próbál ki, attól még a másét nem fogod megkívánni.

Próbáld ki, bajod nem lesz tőle.

De csodát ne várj. Nem finom.

2009. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

13:39 Csak azok merik sértegetni a másikat, akik képtelenek az érvelésre. Ez a megnyilvánulás minősít téged. Ha nem tudsz értelmesen reagálni, ne írj!


"A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért, vállalkozásod, weboldalak reklámozásáért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj! "


Nem vetlek meg.

2009. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd lenyeli és neki nem lesz tőle baja, akkor mitől gondolod, hogy neked lesz?
2009. szept. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!