Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kezelik a here hypoplas...

Hogyan kezelik a here hypoplasia-t? Azaz a heréim érettség előtti állapotban vannak.

Figyelt kérdés

3 éve gyúrok, csodálkozom is, hogy szinte nem is fejlődtem ezalatt az idő alatt. Csak ma olvastam utána, miután megkaptam az urológiáról a leletem, hogy a tüszőérést serkentő hormon és a sárgatest hormonból nekem több van mint egy normál férfinak. Utána olvasva ez csak a here rendellenességeknél van így.

Kicsik, de azt is olvastam, hogy ez okozhat egy csomó minden problémát, de nekem valójában nem is okozott eddig gondot, szexre vágyom mindig és mindent tudok amit leírtak, hogy ilyen esetben lehet probléma.

Eddig nem is érdekelt így, csak most hogy rájöttem a herék felelnek a tesztoszterin szintért ami az izomnövekedésért felel.

Viszont félek az elhízástól és az injekciótól.

Szteroidot adnának ilyenkor vagy mi?


2013. márc. 30. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nekem nem tűnt fel,de hogy lehet egy férfinél tűsző repedést serkentő hormon,meg a sárgatest

hormonból is több .Ezek után már annak kellene következni

hogy menzeszeljünk is .A kicsi fejletlen herék okozhatnak gondot.Ezen több áll,vagy bukik,mint a pénisz méretén.

Erre kevesen figyelnek oda .ha időben derül ki hogy a herék nem fejlődnek,hormon pótlással próbálnak ezen segíteni .

2013. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! De találtam hozzá infót. Nagyon hasznos.

[link]

2013. márc. 30. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!