Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezdődik el a fiúknál a...

Mikor kezdődik el a fiúknál a mellkas szőr növekedése? Egy átlag grafikonos megfigyelést végzek

Figyelt kérdés
kb hány éves korban és írjátok le hogy nektek mikor kezdődött el

2013. ápr. 2. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem ezt észre, a mellbimbómnál kezdődött, és most már kezd a mellkasom közepénél is. Mivel szőkésbarna a hajam ezért szerintem nekem több ideig fog ez tartani, mivel szinte egybeolvad a bőröm színével.

19/f

2013. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

14,5 éves vagyok és nekem a melkasom már sűrűn pihés szóval

én így ezért kérdezgetek

2013. ápr. 2. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a genetikától is függ mert vannak férfiak akiknek egyáltalán nem lesz szőr a mellkasukon,nem minden férfi lesz szőrős hasú.A lényeg hogy az sem mindegy még ha valaki genetikailag is szőrősebb lesz az átlagnál hogy éppen korán vagy későnérő típus,mert van aki nagyon sokáig tök fejlettlen,vagy éppen csupaszka alíg 150-160 cm 15 évesen is és hirtelen 16-17 évesen a akár 20 cm-t is nőhet,valaki meg már 13 évesen szőrős mellkasú 180 cm.

Amúgy olyan 15-16 évesen már simán lehet szőrős a mellkasa egy fejlettebb srácnak.

2013. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én korán is értem,meg a szüleim is elég szőrösek,vagyis ilyen géneket örököltem. Nekem 14 évesen már elég szőrös volt,valamikor 12 körül kezdett pihésedni.
2013. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12-13
2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de én azt kérdeztem hogy mikor
2013. ápr. 3. 15:27
 7/7 A kérdező kommentje:
és a tiédről 3-as
2013. ápr. 3. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!