Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől alakulhat ki impotencia?...

Mitől alakulhat ki impotencia? (Több lent)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy psichés dolgok nagyban közrejátszhatnak..de pl. a cigi, pia, drog...stb-től mennyire?

2013. ápr. 11. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz azért már masszív alkoholistának kell lenned.
2013. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Dave te örökké az maradsz.
2013. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77db ***** válasza:
62%
Bizony, a pia, a drog, bizonyos gyógyszerek lazán előidézhetik. A cigiben nem vagyok ilyen biztos, de a szád büdös lesz tőle, az tény!
2013. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16/F vagyok..pár éve cigizek(nem vagyok erős dohányos,inkább olyan alkalmi cigis..meg a piával is így vagyok) Ebben az esetben mennyi az esély az impotencióra, mert volt hogy egy ilyen átbulizott éjszaka után amikor hazaértünk nem nagyon akart menni a dolog :s
2013. ápr. 11. 20:31
 5/10 szamo77db ***** válasza:
52%

Tudod, olvastam valahol, hogy az alkohol az olyan, hogy a vágyakat felpiszkálja, de a végrehajtásnál cserben hagy!

Ez történhetett veled is. Úgy hogy csak mértékkel a piát!

Vagy sehogy, de tudom, hogy ezt hiába tanácsolom...

2013. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

lehet h igaz...

xd

2013. ápr. 12. 13:35
 7/10 szamo77db ***** válasza:
69%
Igaz bizony! Nem egy olyan kérdés volt már, hogy részegen nem állt fel a cerka! Ezeket a káros dolgokat próbáld meg leépíteni. Hidd el, nem rosszabb normálisan élni az életet! És szerintem a normális csajok díjazzák ezt!
2013. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 David82 ***** válasza:
100%

1. Antidepresszáns gyógyszerektől. Ne szedjetek ilyen gyógyszereket, még akkor sem, ha felírják.


2. Herointól (a drog mesterséges orgazmust idéz elő, ezért a használója aszexuálissá válik)


3. Túlzott alkoholfogyasztás, túlzott dohányzás (az érszűkítő hatás miatt)

2013. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mennyi az a túlzott alkohol és cigifogyasztás? pl. alkohol-, cigifüggő? Meg gondolom fiatal korban még jobban bírja a szervezet ezeket...
2013. ápr. 14. 23:45
 10/10 szamo77db ***** válasza:
52%
Hogy mennyi az? Megmondom neked ahogy van: nem tudom! Mert én nem iszom és nem dohányzom! Ezt így hidd el, nincs egyetlen szál cigi és egyetlen korty alkohol az életemben. Persze, tinédzser éveimben kipróbáltam én is mindkettőt, de csak 2-3 szál cigi és néhány korty sör volt az egész. Nem ízlett, soha többé nem cigiztem és nem ittam!
2013. ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!