Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Keresgéltem a neten, és a...

Keresgéltem a neten, és a tünetek alapján faggyúmirigy-gyulladás-om van mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A péniszemen nem a makkon, hanem a pénisztesten elég nagy, olyan mint egy pattanás, de hiába nyomkodom nem jön ki már eléggé fel van dagadva, de nem tudom most mit csináljak? Menjek vele orvoshoz, vagy várjak hátha jobb lesz, esetleg nyomkodjam tovább? Már azt is láttam, hogy ezt lehet hogy műteni is kell igaz?
2013. ápr. 12. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
leirtad agodsz szinte miden tudunk kivéve h hogy nez ki
2013. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyomkodnád,akkor nem fertőződne ,és nem is dagadna fel .Menjél műtétre vele ,többet sosem teszed be a lábad a dokihoz sem .
2013. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt feldagadt volna, nem nyomkodtam csak 2 kis fehér pötty volt ott nem is nagyon érdekelt, de kb. 2 nap alatt feldagadt.
2013. ápr. 12. 23:23
 4/5 A kérdező kommentje:
De el fog múlni magától, vagy csinálni kell vele valamit?
2013. ápr. 12. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
elfog de irtam is vissza neked :D
2013. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!