Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymatultengés vélemények?

Fitymatultengés vélemények?

Figyelt kérdés
Petyhüdt állapotban túllóg a makkomon a bőr. Merev állapotban is nagyon picit rálóg a makkra. Eddig szex közben nem volt probléma belőle. Valóban a fitymámban csúszkál a makkom? Mi a véleményetek?
2013. ápr. 18. 20:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Az a véleményem hogy semmi gond vele.Az enyém is túl lóg rendesen .Nekem sem okoz semmi gondot .
2013. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Heló, merev állapotban lóg túl?
2013. ápr. 18. 21:16
 3/33 anonim ***** válasza:
Merev állapotban nem lóg túl .
2013. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%

Hali!


_ Hány éves vagy? (Alapból illene megadni...)

_ Mennyi a fölös bőr (cm v. mm) petyhüdten ill mereven?

_ Okoz ez neked gondot azon kívül, hogy úgy érzed, csúszkál a makkod benne?


Üdv: EE

2013. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Üdv.

_ Hány éves vagy? 17.

_ Mennyi a fölös bőr (cm v. mm) petyhüdten ill mereven? Petyhüdten kb 1 cm. Mereven csak a makkra lóg rá 1 picit, kb a negyedéig.

_ Okoz ez neked gondot azon kívül, hogy úgy érzed, csúszkál a makkod benne? Nem érzem úgy hogy csúszkálna benne, csak olvastam 1 ilyen kommentet 1 fitymatultengéses topicnál. Egyébként nincs vele gondom.

2013. ápr. 18. 22:45
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

> _ Mennyi a fölös bőr (cm v. mm) petyhüdten ill mereven? Petyhüdten kb 1 cm. Mereven csak a makkra lóg rá 1 picit, kb a negyedéig.


Itt akkor valami nagyon súlyos tévhit van. Egyrészt nem létezik olyan, hogy fitymatúltengés, másrészt ha létezne is, akkor is nagyon sok ember van, akinek automatikusan nem húzódik hátra a fitymájuk merevedéskor, bár egyébként semmilyen problémájuk nincs. Ez normális, ahogy a te 1/4-ig fedett makkod is. Inkább azt mondanám, hogy a te fitymád talán picit rövidebb az átlagnál.

2013. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
*hosszabb:d
2013. ápr. 20. 21:03
 8/33 anonim ***** válasza:
37%

Hali ismét!


Azt te érzed, hogy csúszkál-e a makkod a hosszabb fitymádban (ez a fitymatúltengés -- a gyengébbek és az ostoba, szándékosan lepontozók kedvéért...). A túl hosszú fitymánál ez elő szokott fordulni, hiszen a pénisz nem minden esetben kellően hosszú ahhoz, hogy az am. sem rövid fityma egyenlő arányban eloszoljon rajta, pláne úgy, hogy még az ki is tudjon simulni hátrafeszítésnél. Én azt mdom, ha nem zavar nincs vele teendő. Ha zavar, akkor egy megbíz6ó orvos kicsit tud kurtítani rajta RKM-mel (Részleges KörülMetéléssel), de mondom,... ha nincs okod rá, ne nyúlj sztem hozzá! :-)


Üdv: EE

2013. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szex közben nem éreztem h probléma lenne. Talán csak az aggaszt hogy petyhüdt állapotban van ormánya, és nem tudom mit szolnak hozzá a nők.:s
2013. ápr. 20. 22:02
 10/33 anonim ***** válasza:
37%

Azzal te ne foglalkozz, mert csak magadat "lohasztod le" önbizalmilag, azért meg kár vóna...! A csaj TÉGED fog szeretni elsősorban, nem a farkadat. Ha pont fordítva, akkor attól a csajtól menekülj, mert nagy vszséggel egy rib*ancot fogtál ki (de persze reméljük, nem így lex. ;-D )!


Ne az "ormányoddal" foglalkozz, hanem a csajoddal! Ha szeret, így fog téged is elfogadni, ahogy mindenki mást is a szerelme! ;-D

De ha az megnyugtat, tőlem bexélget7ünk akár erről, amennyiben szeretnél, és adsz >>priviben egy SkyPE-ot vagy vmit... :-)


Üdv: EE

2013. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!