Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkom elgombásodott a doki...

Noname3579 kérdése:

Makkom elgombásodott a doki szerint felirta a Pimafucin krémet rá de nem lett jobb 4hét kenése után is ugyan ugy megvan a gombatünetei. Érdemesebb lenen Canestennel kenni?

Figyelt kérdés
És ha igen melyik készitményével?
2013. ápr. 19. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

A Pimafucin krém mind gombás, mind bakteriális fertőzésre jó, a Canesten meg csak egyedül candida gomba által okozott fertőzésre jó. Ha a Pimafucin krém nem hatott, a Canesten még úgysem fog.

Amúgy lehet, hogy az egész szervezetedben van a gond, tehát candida gombád van, de az egész szervezetedre nézve és azért jön újra meg újra elő, mert nem csak a makkodon van. Érdemes lenne ez irányban is tovább vizsgálódni.

2013. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én most nagyon az 1 nek adok igazat .Neked komoly gomba

fertőzésed lehet,ami bent van a szervezetedben is .

Még a dokinak is keresnie kell ,melyik lesz a hatásos kenőcs,de még mellé gyógyszert is felírhat .

2013. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ha gomba.lenne fertozo is lenne.pedig a baratnomnek semmi baja pedigmar.vagy 3-4 honapja.megvan ez a gpmbanal.nevezettvalami de doki.megse vizsgalta csak az elmondottak alapjan itelte.gombanak....
2013. ápr. 20. 07:18
 4/12 anonim ***** válasza:

A barátnődnek nincs semmi baja...De jó! Végig, amíg neked gombás fertőzésed volt, gumi nélkül szexeltetek! Gratula! Ilyenkor óvszerrel kell védekezni, mert ha mégis átadod a barátnődnek, neki komoly nőgyógyászati gyulladása is lehet belőle!

Amúgy meg lehet nem is gombás fertőzés, csak valamilyen allergia, érzékenység, bármi. Nem tudom milyen orvosnál voltál, de lehet hogy bőrgyógyászhoz nem ártana elmenni a problémával.

2013. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
urologushoz jarok ketto negy hetente volt hereviszerttagulatom es most van prosztata gyulladasom is raszokottnezni o is de nem mondta h barmi baj lennr vele pedig.mondtamneki
2013. ápr. 20. 11:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Tennék egy kört a bőr- és nemibeteg-gondozóban is azért. Nem azért, mert feltételezem, hogy nemi bajod van (bár előfordulhat), hanem ők talán jobban képben vannak a testfelszín bajaival.
2013. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem. ehez kell házi orvostól vagy esetleg urológustól beutaló vagy va nrendes rendelés sorszámmal stb?
2013. ápr. 20. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy tudom se urológiára, se bőrgyógyászatra nem kell beutaló, de valószínűleg az adott szakrendelő által elvárt módon be kell jelentkezni, hogy valamikor találkozni szeretnél az adott szakorvossal.
2013. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ertem.koszonom az egesz ugy indult hpgx makkomnagyonkivolt szaradva elmentem hazi orvoshoz es mondta vvegyek koromvirag kenocsot ra onnantolkezdottek a gondok h elsoneklekenzem piros kiutesek elvekonyodo bor minimalis hamlas
2013. ápr. 21. 09:03
 10/12 A kérdező kommentje:
látttam neten candida gombának többféle tünete van több helyen neke mcsak a makkom felszinén van gond. Nemértem:/ félek a bőrgyógyásztól nagyon.Urologushoz se volt egyszerü összeszednem magam hogy elmenjek.
2013. ápr. 21. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!