Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj a péniszemmel?...

Garenjózsi kérdése:

Mi lehet a baj a péniszemmel? Ez már úgymond nem az első. Többi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap óta kicsit piros a makkom és a fitymám. Régebben is volt már ez, vérbőséget kapott, annak nem kellett egy hét és elmúlt. Most viszont 1 napja megint piros lett, gondoltam semmi gáz, csak megint vérbőség, de ma reggelre mikor felhúztam ilyen sárgás lé volt rajta, a makkom és a fitymám pedig mintha kis apró pattanásos lenne. Sehová nem raktam ki, semmit nem csináltam vele, ezektől lehet: Barátnőm kicsit beteg és lefeküdtünk, tehát benne jártam és a szájában; foci közben tökön lőttek (5 perc múlva jól voltam). Fogalmam sincs mi lehet ez, hülyeségeket kíméljük, légyszíves :)
2013. ápr. 24. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A betegséget kaptad el, ilyenkor nem szabad...
2013. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát szerintem ez valami kisebb fertőzés, nekem is volt ilyen, eléggé szenvedtem vele kb 2-3 hétig, a végén elkezdett hámlani és kicsit még vérezni is a fitymám x'''d, hát nem tudok sok mindent javasolni mert nekem magától elmúlt azért egy jó tanács, mindig mosd meg.
2013. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a teendőm ilyenkor? Hogyan vessek ennek véget, esetleg bízzam a szervezetemre?
2013. ápr. 24. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek mi a baja?
2013. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már nincs mit tenni, le fog száradni.
2013. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köhög, lázas kicsit. kisebb megfázás, max egy gyengébb influenza
2013. ápr. 24. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:

És mióta beteg? Ha legalább 3-4 napja, akkor azt szokták mondani, hogy már az nem csak vírus, hanem baktériumok is, és akkor szoktak adni antibiotikumot. Aki kezeli, annak is szólhatsz, hogy elkaptad, és akkor Neked is felír gyógyszert, de a legjobb, ha elmész saját orvoshoz, és neki mutatod meg. Ha nem szenvedsz nagyon, akkor várhatsz 1-2 napot, de attól, hogy esetleg elmúlnak a tünetek, még a fertőzés megmaradhat, amivel aztán mindig visszafertőzheted a barátnődet. Ezt hogyhogy nem tudod és hogyhogy a neten kell kérdezgetned?:-o

Ezek olyan maguktól értetődő dolgok!

2013. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen fertőtlenitő szert nem ártana használni .
2013. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
antibiotikus kura mert cska igy fog elmulni
2013. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!