Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék megoldására...

Rövid fitymafék megoldására mütétet, lehetőleg lézerrel, hol végeznek magyaroszágon, és mennyiért?

Figyelt kérdés
merev állapotban a fitymafék nehezíti a hátrahúzást,és el szeretném távolítani,lehetőleg lézeres úton.
2013. ápr. 26. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:

A lézeres mütétet,magán rendeléseken végzik.Kb min 50000

ért. A TB metszés meg ingyenes. A gyógyulás ideje szinte

egyforma .A különbség hogy lézeresnél nincs vérzés,és a zsebed könnyebb lesz .

2013. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
állítólag a lézeresnél a góyulás 1-2 hét míg szikésnél 1-1,5 hónap.
2013. ápr. 26. 22:47
 3/7 anonim válasza:

Én most voltam 'lézeresen', potenciaklinika. 50.000 volt... mindegy, egyszer kibírtam. 10 napja volt, és lényegében már gyógyult (napi 2-3x betadine-oztam, meg 3-4 nappal a műtét után neogranormon kenőccsel kentem). Örülök, hogy rávettem magam, bár még nem próbáltam ki az eredményt, de úgy tűnik, 'felszabadult' a makk a lefelé húzás alól.


Talán gyorsabb is a gyógyulás, mivel nincs öltés, kisebb fertőződésveszély.

A különbség, hogy a TB-s verziónál átmetszik hosszában, széthúzzák és úgy varrják össze, hogy hosszabb lesz (csak néhányan írták, hogy nem lett eléggé hosszabb).

A lézeresnél pedig eltávolítják, tehát az már biztos nem fog feszülni.

2013. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a fajta "lézer" igazából nem lézer, hanem elektrokauter. Gyakorlatilag leégeti a fitymaféket. Előnye, hogy ha jól csinálják, akkor nem marad ott semmi, gyakorlatilag eltávolítják a fitymaféket.
2013. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van valódi lézer is, meg van elektromos kauter is, kedves előző. A kettő nem ugyanaz, mert a lézer forraszt is, míg a kauter az csak éget, de a seb ott marad, ami az esetek egy részében műtét után felreped, ha nem varrják előtte megelőző céllal össze.


Egyébként meg ne légy annyira bezsongva te is a lézertől Kérdező! A lézer az nem minden, viszont igencsak hangzatos módszer, de nem old meg az sem minden esetben mindent, azzal is el lehet szúrni műtétet.


A potenciaklinikával meg érdemes vigyázni, az indexen nagyon népszerűek az ott író körülmetéltek körében, nehogy véletlenül téged is rábeszéljen ott valaki olyasvalamire, amit te sem szeretnél!

2013. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bár nem válasz a kérdésedre, de azért olvasd el, hátha segít valamiben!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2013. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem elektrokauterrel csinálták kórházban,kicsit vérzett másfél napig,viszont nincs varrat.

Semmit nem éreztem belőle.Még nem teszteltem,viszont ránézésre jól sikerült.


Lézeresre akartam menni először én is,de mivel elég sok negatív dolgot hallottam róla és drága is,így nem mentem.

Mellesleg az a dokinak aki csinálta,nagyon jó hírneve van.Tehát megbíztam benne.Kb 3 hét múlva meg tudom mondani,hogy mennyire volt eredményes.

2013. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!