Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 22 évesen se nő a szakállam....

22 évesen se nő a szakállam. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit frusztrál mikor látok egy nálam fiatalabbat és kb 10 évvel idősebbnek néz ki. Nekem meg elég gyér mondhatnám egyáltalán nem nő a szakállam 22 évesen már nemtom azér kéne.

Apám se egy ősember de azér van neki. Úgy tudom a tesztoszteron határozza meg a szakáll növekedését ezek szerint nekem alacsony? Természetes tesztoszteronfokzókkal lehetne ezen segíteni?


2009. szept. 27. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Fiú vagy vagy lány?
2009. szept. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valóban alacsonyabb lehet a tesztoszteron szinted a normálisnál. Te magad semmiképpen ne kisérletezz semmivel, menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót a megfelelő szakorvoshoz, hogy kivizsgáljanak.
2009. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez mennyire orvosi dolog teljesen egészséges vagyok semmi bajom nincs.


az első hozzászólónak: te meg hülye vagy vagy hülye vagy?

2009. szept. 27. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
ati te vagy az?
2009. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem
2009. szept. 28. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van mert nem úgy működik hogy te most egyet gondolsz és szedni fogsz hormon tablettákat hogy megnőjön a tesztoszteron termelésed és így tovább-és így tovább, orvos megmondja hogy mit kell szedned mikor mennyit és akkor lehet változás.
2009. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem konkrét tesztoszteron tabblettára gondoltam nyílván azt beszerezni se tudom hanem vannak oylan étrendkiegészítők amelyek természetes növényi kivonatok útján fokozzák a tesztoszteron termelést de mindegy már megtudtam hogy azok ilyen esetben nem túl hatásosak.
2009. okt. 5. 08:55
 8/9 anonim ***** válasza:

baszod örüljél nagyon, nekem már van szakállam és hidd el, nem jó

csak gond van vele, kellemetlen borotválkozni

eszedbe ne jusson szedni vmi gyógyszert azért, hogy nőjjön

ne hidd azt, hogy ez vmi szégyen, mert nincs szakállad

érezd inkább kiváltságosnak magad, mondom még egyszer: nem jó, meg kemény dolog az, ha vkinek van szakálla

15F

2009. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előzőnek: viszont tök szexi. 20L
2010. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!