Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hideg, átlátszó sperma. Mitől?

Hideg, átlátszó sperma. Mitől?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ezt hogy érted?

mikor elmész utána ezt tapasztalod?hát ez akkor nem jelent semmi jót.fordulj vele orvoshoz

2009. szept. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A hidegre nem tudok magyarázatot adni (hiszen bentről jön, tehát testmelegnek kéne lennie), de az átlátszósága amiatt van, mert nincs benne spermium, ami fehéresre színezné. Mindenképpen menj orvoshoz.
2009. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

amit te átlátszónak tartasz az csak ondó váladék azért fehéres az ejakulációd amit kiadsz magadból mert a spermium szinezi meg.az a fehér maga a sperma az átlátszó meg az ondó folyadék.remélem érted mire akarok kilyukadni:)

minnél elöbb menj el orvoshoz vele.a hidegre nem tudok mit írni elvileg melegnek kellene lennie.

2009. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem mindig (!) de valamikor miután elmegyek, abszolút hideg.

Az átlátszóság, szóval nincs benne spermium? Ez mitől lehet?

2009. szept. 29. 11:41
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
az vmi gebasztól lehet, vagy nemis termelsz spermiumokat vagy elakad vhopl, vagy tökömtudja, sde menj vele orvoshoz, mert lehet késő lesz és örökre terméketlen maradsz
2009. szept. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez furcsa mert nekem is hideg mmiután elélvezem.. Jó nem nagyon hideg de nem is meleg Oo
2009. szept. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

tényleg fura ez a hideg ejakulátum

ha megtudtok vmit kérdezők, légyszi írjátok már meg

2009. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hidegre én sem tudok mit válaszolni, de az átlátszó "sperma", nincs rendjén. Urológushoz vagy endokrinológushoz kell fordulni. Alighanem tesztoszteroninjekció-kúrát ad majd (pl. Nebido injekciót), az megoldhatja a problémát. De ne halogasd, nehéz elindulni, és egy vadidegen orvossal beszélni erről, de járj a végére mielőbb! Minden jót!
2009. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Eleinte nekem sem volt fehér kb 4 éve... Sőt eleinte nem is "lőttem" de mostmár igen....

Mennyi idős vagy? (aki a kérdést tette fel)

2009. okt. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát a hideg az egy elég szubjektív dolog, de nyilván nem véletlenül írtad. Az átlátszósága valóban spermiumhiányra utalhat, elzáródás nem hiszem, hogy van, szerintem a prostata, vagy bizarr elmélet, de talán a cowper mirigyekkel van baj,de ez azért nem valószínű, én erre tippelek. Én is azt mondom, hogy szólj egy orvosnak. Talán ha úgy könnyebb, előbb konzultálhatsz a neten. Sok olyan oldal van, ahová be vannak jelentkezve különböző szakorvosok, a te problémádat urológus kezeli. Mielőbbi javulást kívánok!
2009. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!