Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek az egészséges ha...

Szerintetek az egészséges ha nem hordok semmi alá alsógatyát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát egy biztos,hogy nem higiénikus.
2009. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

És miért is nem higiénikus? Ez egy olyan közhely. Indokot kérnék.

Én sem hordok bugyit, csak ha szoknya van rajtam, és? Naponta cserélem a nadrágomat, ugyanúgy, mintha bugyit hordanék.

2009. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Hát nem valami higiénikus, mivel a nadrágon belülre nagyon gyakran juthatnak olyan szennyeződések, amiket egy szimpla bugyi/alsónadrág hordásával ki lehet küszöbölni.

Mivel ugye egy nadrágon nagyobb lyukak vannak a szövésnél illetve az összevarrásnál. Még alsóneműben is sokmindent össze lehet szedni, de anélkül... Hacsak az ember nem vesz fel ilyen esetben mindennap új nadrágot, akkor nem tanácsolom. Ha fölvesz, igazán akkor sem, de az még talán elmegy.

Egy nő esetében a másik ellene szóló tényező, hogy rendkívűl gusztustalan is a dolog, mivel a nőkből folyamatosan folynak ki a dolgok. A második válaszolónak csupán szerencséje van, hogy eddig nem szedett össze semmit, de nem rá kéne alapozni.

2009. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen lehetne vitatkozni. A skót férfiak pléldául a hagyományos skótszoknya alá nem vesznek fel alsót. Így bizony megesik, hogy kilátszik... Az alsónadrág hiánya inkább a komfortérzetet csökkentheti.
2009. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%

Hát szerintem a komfortérzetet épphogy csökkenti az alsónemű...

Egyébként 30 éves nő vagyok (a 2. válasz írója), de nekem érdekes módon SOHA SEMMILYEN fertőzésem, gombám stb. nem volt, szemben a higiéniai okokból alsóneműt viselő nőtársammal. És nem hiszem, hogy több, mint 10 évig csak szerencsém lett volna.

2009. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Volt egy kedves ismerősünk, sajnos már évek óta Kaliforniában él, ő sem hordott soha alsónadrágot, sem zoknit! Nem tudok róla, hogy valamikor is lett volna baja ez miatt, de amikor megtudtam, sosem tudtam anélkül ránézni, hogy ne jutott volna eszembe, hogy most sincs rajta alsónaci, és mindig nevetnem kellett ezmiatt.

Tehát ha megláttam, jó napom volt, mert bármiről elterelődött a figyelmem, és már mosolyogtam is.

Tudom, csak a saját butaságom, mert belénk nevelődnek bizonyos dolgok, amiktől aztán nem, vagy nehezen tudunk szabadulni, de mit tehetnénk ellene?!

Személy szerint úgy gondolom, hogy kijár napi jelleggel a tiszta fehérnemű, de hogy egészségtelen lenne a hiánya, erről még sosem hallottam.

2009. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

A gomba vagy fertőzés egyébként mindíg szerencse kérdése. Voltak akik 30 év alatt se szedtek össze semmit se tampontól (csak példa), de voltak akik akármennyire odafigyeltek a higéniára, mégis mindíg összeszedtek valamit.

Sotéra járok és sajnos tudom, és ezt tanítják is, hogy rengeteg minden csak hajlam kérdése. És az alsónemű viselése tényleg higénikusabb és tényleg csupán szerencse kérdése, hogy a második válaszoló soha nem szedett össze semmit. És nem hinném, hogy ezért bárkit is le kéne tolni, ha így gondolja. Ez is egy vélemény. Megalapozott vélemény.

2009. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!