Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Légyszives mondjátok valaki...

Jóska Albert kérdése:

Légyszives mondjátok valaki el, hogy az normális-e ha a bőr nem jön le a péniszemről?

Figyelt kérdés
Nézegettem orvosi honlapokon és hát attól félek hogy fitymaszűkületem van, viszont még nem szőrősödök igazán, mint mások kivéve ODA LENNT. LÉGYSZIVES ÉRTELMES VÁLASZOKAT ÍRJATOK 15/f

2013. máj. 22. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
ne normális de siman megoldhato mütét nélkül is
2013. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
Ez nem jó! Akármilyen kényelmetlen, valahogy próbáld elmondani a szüleidnek (mivel még kiskorú vagy) hogy mi a problémád és menjetek el egy orvoshoz (urológus), ő majd segíteni fog. Minél hamarabb mész annál egyszerűbb lehet a megoldás. Ha vársz csak rosszabb lesz. Nekem ugyan ez volt csak nekem 24 évesen. Ezt nem kell szégyellni! Nem tehetsz róla! Mond el a szüleidnek, segíteni fognak. Hajrá!
2013. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen, akkor marad a doki :/
2013. máj. 23. 07:46
 4/6 Ian Catman ***** válasza:
Fitymaszűkület. Nem olyan ritka mint hiszed, csak nem beszél róla senki. Rutinműtét, pár perc az egész, tényleg alig érzel valamit belőle.
2013. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Rutin, de nem mindegy, hogy melyik. Nekem pl teljes körülmetélésem volt, az a legrosszabb. Nyilván a műtét gyors és nem érzel semmit, de utána lehetnek bajok. Én most bőrpótlásra megyek majd, ami elég drága lesz, hogy pótoltassam az előbőrt, ami kell oda, hogy normális legyen.

Ha nem jön le a bőr, az lehet letapadás is, akkor csak fölrántja a doki. A te korodban ez előfordulhat.

Ha meg szűkület van, akkor se kell az egészet levágni, annak nincs értelme. Ha minden kötél szakad és egy kis bemetszés, plasztika vagy egyéb nem válik be, akkor maximum egy részleges metélés jöhet szóba - egy normális orvosnál.

Vigyázz, kihez mész.

Az én szüleim az első orvosnak hittek, aki azt mondta, hogy a teljes körülmetélés a legjobb és nem lehet abból később baj.

Hát szűk fityma valóban nem létezhet utána, de elég sok más bajom lett és van: ezért most mehetek plasztikai sebészhez, amit kétséges, hogy az állam fizetni fog. Elég keserves dolog ez. Szóval vigyázz, kire hallgatsz és mit csináltatsz...

2013. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog, de többminden okozhatja. Kérdés az, hogy csak mereven nem jön fel az a fityma, vagy petyhüdten sem!? mert akkor 3 dolog lehetséges: Letapadás, fitymaszűkület illetőleg rövid fitymafék, akár kombináltan is.


Itt olvashatsz róla bővebben, és segítséget is találsz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__6..


Ne aggódj, lépj!

2013. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!