Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ha egy lány...

Szerintetek ha egy lány orális szex előtt fogat mos akkor az milyen következményekkel jár?

Figyelt kérdés
Nekem véletlenül volt egy ilyen esetem és előtte 20 perccel mosott fogat..Lehet ebből komolyabb bajom?
2009. okt. 6. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

nem értem milyen problémákra gondolsz?

ez kb. olyan mintha azt kérdezted volna, hogy lehet e abból probléma, hogy szex elött lefürdünk...

2009. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom pasi vagy.

Mit gondolsz, egy ápolt, mentolos száj jobb a f.arkadnak vagy egy 3 napos elhanyagolt?

Mi a fene bajod lenne tőle???

2009. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Egyetértek az elöttem szólóval. Ez kb. olyan mintha maszturbáció elött kezet mosol. Inkább örül neki, hogy nem lett tiszta kajamaradék...
2009. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Persze. Kifehéredik, és elmúlnak a farkadról a fogkövek is! :D :D :D


Ja, és a mentoltól még csípni is fogja egy darabig!!!

2009. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem jó! Először nem tudtam mi az a plussz bizsergés, aztán rájottem, hogy a mentolos fogkrém! Utána már csak igy csinaltattam az asszonnyal.
2009. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Miylen bugyuta kérdéseket tudnak feltenni :DD Meg áll az eszem. örülj neki legalább nem lesz dzsuvás a himbilimbid :))
2009. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Az lesz a következménye, hogy tiszta lesz a szája. Katasztrófa, nem?
2009. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Úristen:DDDDDDDDDDDDD
2009. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha a lány beteg ( AIDS , HEPATITIS stb )akkor a kockázata nagyobb, hogy elkaphatsz tőle valamit, de a kérdésed nem igen volt egyértelmű.

Amúgy meg, ha egészséges, akkor az égadta világon semmi bajod nem származik belőle.

Sőt a lány igen igényes ilyen tekintetben!

2009. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a mentol csipi a kukidat

vagy mire gondolsz?


ma nem tudom mi van itt! hülyék napja vagy mi?

az egyiknek előivadéka van, a másik teljesen felöltözve maszturbál a takaró alatt, ennek meg az a baja, hogy fogat mos a nője


NEFÜRGYÉLLE

2009. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!