Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fogok megérni?

Mikor fogok megérni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nagyon későn érő..14 évesen még semmi nem történt velem "változás" téren.Most indult meg nemrég 15 évesen.Még nem vagyok annyira szőrös csak lent.Mikor kezdek el kb rendesen végre és a péniszem nő még?Most 11 cm állva.Kicsit el vagyok keseredve.
2013. jún. 1. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
A barack szokott megérni. Amúgy meg nem tudom , majd egyszer vagy nem.
2013. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne méregesd, tök felesleges. Én 14 évesen teljesen csupasz voltam. Dúrva mi?
2013. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

már látszódnia kellett volna nagyobb változásnak,a szőr dolog

az szerintem egyénfüggő,lehet neked nem is lesznek erős sötét szőrszálaid,a péniszed már alig fog nőni szerintem.

2013. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

#3-as , igen az egyénfüggő a szőrösödés, mert változó hogy hogyan reagálnak a sejtek a tesztoszteronra !

Amúgy meg régen is későn értek, és szerintem (az írásodból vélve) az agyad már érett !



14/f

2013. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne parázz, még RatyiRambó simán lehet belőled :P


Van aki később érik, nem is szőrösödik mindenki egyformán, felesleges ezen idegeskedned.

2013. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
nekem 11 évesen kezdett el szőrösödni és 14 cm most 14 évesen,és nekem is már csak max 1-2cm-t fog nőni,neked lehet annyit se
2013. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,ez teljesen egyén függő.Ami késik az nem múlik .

Nyugi !

2013. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kamaszoknak először a golyói nőnek és csak sokkal később a pénisz hossza. Egy férfi 21-24 éves koráig is még érik, nő. Biztos vagyok benne, hogy sok változás történt Veled. Pl. nem a tavalyi ruhádat hordod, mert szélesebb lett a vállad, hosszabb lett a lábszárad. Nagyobb cipő kell. Tehát nősz és még fogsz is. Annak pedig örülj, ha nem kell borotválkoznod, mert később annyit fogsz, hogy megutálod ezerszer. Ui.: és nem tudom, ki találta ki, hogy a nők csak a nagyot szeretik? de hülye volt az biztos.
2013. jún. 2. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen sokat nőttem már ha 6 centi soknak számít.Év elején még kisebb voltam pár oszt.társamnál mostmár nagyobb.
2013. jún. 2. 12:11
 10/10 anonim válasza:
ha sokat baszogatod persze hogy nem nő !!
2013. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!