Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az, hogy a péniszem...

Mitől van az, hogy a péniszem ferde (balra) (szembetűnően) és mit kezdjek vele? Hogyan lehet, , meggyógyítani? El kellene vele mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Nem baj, kivéve, ha eddig teljesen egyenes volt, és hamar ferdült el. Nem kell orvoshoz menned, semmi teendőd sincs, ez normális. A lányok két melle sem teljesen egyforma, van, hogy szembetűnő a különbség, de még az is belefér, nem vagyunk tökéletesek. :)
2013. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit kezdeni, csak lehetőleg fogadd el, hogy ilyen, és ne legyen komplexusod emiatt. A lányok nagy többségét az ilyesmi nem zavarja hidd el, úgyhogy csak nyugi.
2013. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is igyekezlek megnyugtatni,több ilyen van ,mint egyenes . Olyat olvastam erről,de mások ezt jobban tudhatják és vitatkozni sem akarok velük,hogy a p.ben isa izom szalagok vannak,melyek a has alsó részéből indulnak ki.Ezek tartják meg merev állapotban.ha ezek nem egy forma hosszúak,akkor

valamerre hajlani fog.Mégpedig arra ,amelyik oldalon ez rövidebb.Arra forditja el.Műtétileg úgy alakítható,ha a

rövidebb izom el van vágva.De annyit nem ér meg a dolog.

Csak a korósan lefelé hajlókat műtik meg .

Ne menjél ezzel sehova .

2013. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30 foknál nagyobb görbület esetén már nehezíti a behatolást, műtéti megoldás létezik, oep támogatja, de a hegesedett részt ki kell operálni, úgyhogy a pénisz rövidebb lesz 1-2 centivel.
2013. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi szépen! Húú. :) Az az igazság, hogy elég fiatal vagyok, nem egyik napról a másikra történt, de elösször még fel sem tűnt. Aztán egyre jobban. Kicsit azért para, de akkor jó.. Nem tudom hány fokos :S
2013. jún. 3. 19:44
 6/7 anonim válasza:
használd az akarat erőt a gyógyuláshoz nekem ez segít már egy kicsit egyeneseb azóta mióta ezt csinálom tehát azt kell tenned h mielött lefekszel becsukod a szemed és elmondod és elképpzeled magadban ogy a ferde egyenesre cserélődik de negatív szavakat ne használj mint pl nem ferde, nincs ferde farkam..... csak azt főleg hogy akarom és tudom h egyenes lesz
2013. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jah és #4 es utolsó mondata_hú az elég meredeknek tűnik azért..

Utolsó.. Oké megpróbálhatom :o rem beválik :))

2013. aug. 27. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!