Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen testedzési módszert...

Milyen testedzési módszert javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok és sokak elégedetlenek az alakommal, ezért rengeteg rossz "kritikát" kapok tőlük.Ti milyen testedzési módszert javasoltok?

Ez volnék én:

[link]

[link]



2013. jún. 3. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ha komolyan te vagy ami alap kezd el kocogni h már jol birod utána mehet az edzés h neterheld le szevervezted
2013. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El kellene menni az endokrinológushoz. Lehet, hogy valami hormonális okok vannak a háttérben. A hziorvos is kérhet bizonyos vérvizsgálatokat. Ugye nem félsz a tűtől?


Hány kiló vagy amúgy? Szerintem a mázsa megvan :)


A te egészséged érdekében kellene elkezdeni fogyni. Vérnyomással, koleszterinnel, vérzsírral mi lesz?

2013. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehet ,hogy pajzsmirigy gondaid vannak azis kozrejatszhat....menny orvoshoz minden keppen! dietetikus akarmi csak menny el onmagadert...Ha meg fogyni akarsz akk semmilyen dieta ne legyen semmi bio..szar az egesz!! elmondom neked...reggeli max egy szendo szart le hogy legfontosabb etkezes

Ebedre egy adag kaja,aztan STOP...ezt muszaj

Vacsi nuku(SEMMI)

hetszentseg ,hogy lefogysz...ha lehet akk ne minen ebedre legyen sultmalac...sok sikert BB

2013. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!