Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herpesz a péniszen hogyan...

Herpesz a péniszen hogyan kezelhetem?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel herpesz van a péniszen. Egy piros folt nagyon megmaradt mikor régebben gombás fertőzésre gyanakodtam és Canesten krémmel kezeltem. A gombás fertőzés már elmúlt csak egy piros pontal nem tudok mit kezdeni a makkomon.

Régebbi barátnőmtől lehet aki orálisan elégített ki és nagy valószínűséggel tőle kaptam el.

Mivel kezeljem, mit javasoltok? Milyen gyógyszert ajánlanátok rá? Herpesz elleni kenőcs vagy ilyesmi? Van kimondottan olyan kenőcs ami "pénisz herpesz"-hez való?


2013. jún. 7. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Orvos.

Ès ha barátnövel leszel óvszert használj mert ha egyszer átadod neki a herpeszt attól sosem szabadul meg.Nagyon kellemetlen és fertözö dolog.

Mindenképpen orvos.

2013. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!