Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek, mi lehet ez?

Félek, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 napja észrevettem, hogy viszket a péniszem, először azthittem, hogy elmúlik, mert volt már ilyenem... picit viszketett, a maszturbálás is kellemesebb volt, mert ugye jobb volt a bizsergés, mondjuk azt... aztán máig nem múlt el. Azt vettem észre, hogy a makk hegye pirosabb mint volt, több pattanásszerű izét találtam ott lennt. Jó néha szokott lenni 1-2 de most van vagy 6-7. Sok belőlük szőrböl jön ki. Ha felhúzom a péniszem, akkor alatta ilyen kissé érdes pöttyös, hogy mondjam... igen körülbelül olyan. ennyi körülbelül az egész. Picit félek, mert még ilyenem nem volt. Egy lánnyal 4 napja voltam együtt és azt mondta, hogy neki is viszket lenn stb... ugyhogy, valakiben benne volt ez... a mostani előtti aktusom 1-2 hónapja volt...

2013. jún. 10. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod...leszárad magától..


Komolyra fordítva a szót:Nemibeteg gondozó,Bőrgyógyász...

2013. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha a lánynak is viszketett, elkaptál valami fasza betegséget tőle, valószínűleg valalmi gombát.. a legjobb ha elmész a dokihoz, urológushoz..
2013. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gömbicica ***** válasza:

Na ne ijesztgessétek már :-) elég most a maga baja!!!!

Ha a leány is viszket stb, akkor ő biztosan elmegy nőgyógyászhoz!!! A nők már csak ilyenek!!!! Nem problémáznak ennyit. Pedig ők is szégyenlősek!!!!

Szóval ha kap gyógyszert és kenőcsöt vagy bármit, mindig megkérdi a nőgyógyász, hogy van-e partnere. Ha igen, akkor ő is kap gyógyszert, és egyszerre kell szedjék mindketten, igy nincs visszafertőződés. Persze, ha más réten legel az ember, akkor vége-hossza sem lesz a fertőzéseknek :-(

Mielőbbi gyógyulást. Üdv. :-)

2013. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!