Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy csak egyszer...

Normális hogy csak egyszer tudok elélvezni naponta?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és naponta csak egyszer tudok elélvezni ha próbálok mégegyszer neki futni akár pár órával később is akkor se igazán jön össze, sőt még talán rossz érzés is.


Minden ismerősőmtől hallom, hogy naponta 2-3-szor legalább könnyítenek magukon én meg eggyel is bőven beérem, sőt általában ki is hagyok néha 1-2 napot , hogy jó legyen.


Van ennek valami egészségügyi háttere vagy csak szimplán ilyen vagyok?


2013. jún. 11. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák.Gyanítom neked ez egy nagyobb kielégülést jelent,mint másnak a 3,vagy ennél több.

Az sem baj,ha napokat ki is hagysz,talán még ez a jobbik eset is .Nem kell hogy nagyon megszokja a kezedet.Ez minden szempontból elegendő is .Nincs ennek különösebb eü.háttere

sem .Ilyen a mentalitásod .Van aki naponta sexelne,vagy egymást követve 2-3 x is .Van olyan,akinek ebből is elég a heti 2-3 .Sok a szájhős is .

2013. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyanítom hogy akik napi sok menettel dicsekszenek, olyankor volt előtte nekik pár hét szünet. Ha minden nap csinálom, akkor nekem is csak 1 max 2. Pedig volt olyan nap életemben amikor 10x is ment csak azért nem álltam le vele előbb, mert éreztem, hogy akkor olyan volt a csillagok állása, ami egy életben is csak egyszer van de még nem jöttem rá, mitől van az, hogy néha nagyon megy, néha meg nem is kívánom.
2015. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!