Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a jobb herém?

Miért fáj a jobb herém?

Figyelt kérdés
Már 2. napja fáj de nem tudom mitől mintha kicsit megdagat volna.Kezdek aggódni 15/F

2013. jún. 12. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a szüleidnek vagy menj el orvoshoz. Komoly dolgok is lehetnek. Lehet csak gyulladás, de lehet rák is. Nekem is rák volt és annak köszönhetem az életem, hogy időben elmentem orvoshoz.
2013. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet.Ez a kielégületlenség jele is lehet.Ugyan gondolsz is a dologra ,csak nem következik be .

Ettől a here,herék duzzadtabbak lehetnek ,és még fájdalom is kisérheti .

2013. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én viszont azt olvastam a rákos tünetek nem járnak fájdalommal,sajnos ,mondják a dokik is .Ha igy lenne könnyebb lenne felismerni a betegséget .
2013. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem ne akarj oktatni, hogy fáj-e a rák. Én túléltem már kétszer és nekem fájt a herém.
2013. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 évesen rák? Ja és nem duzzatt hanem van mellette valami ér vagy nemtudom mi ami fáj.
2013. jún. 12. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

4 es én csak azt írtam amit olvastam.Nem kioktatni akarlak,nem is erről szólt a válaszom.Kicsit azért vegyél

vissza a hangnemben,mert a végén még kisodródsz.Má,bocs .

2013. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget .-"
2013. jún. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!