Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájnak a heréim ugy...

Takacsek kérdése:

Mitől fájnak a heréim ugy mintha valaki "tökön" rúgott volna? Lehet hogy az az oka hogy hetente csak egyszer maszturbálok vagy kevesebbszer? (a barátnöm kérésire) két hetente szoktunk szeretkezni egyéb okok miatt. Lehet hogy emiatt fáj? 17/f

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jahh.Kis köze lehet hozzá.Mivel tudat alatt is motozkál benned a sex,igy reagálnak a nemi szervek .Ezt neked 99%ban merem mondani .Én is voltam fiatal,meg kanos is .
2013. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor ha megprobálom kontrollálni magam és elnyomni a "kangörcsöt" meg nem csinálom hogy elkezdek maszturbálni és mielőtt elélveznék abbahagyom akkor ez megszünik?
2013. jún. 14. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha csak két hetente csináljátok sztem nyugodtan muszturbálhatsz a barátnőd háta mogott sose tudja meg. :)

Vagy esetleg járj el más csajhoz s az megoldja a problémáida :)

2013. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha elkezded a masztit,azt fejezd is be.Akkor van gond,ha felizgatod magad és befejezetlen marad a dolog .
2013. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
és miért nem szabad maszturbálnod, főleg ha csak 2 hetente találkoztok? a csaj rád is féltékeny?
2013. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felelőtlen és beteg dolog visszatartani. A belső szervek, a here, a prosztata működése nem a barátnőd parancsára működik, hanem folyamatosan. A megtermelődött spermiumoknak folyamatosan ürülni kell.

Kérd meg a barátnődet, hogy viszonzásul ő is csak két hetente pisiljen, ha szeret, ennyit megtehet.

2013. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!