Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől nőhetnék meg?

Mitől nőhetnék meg?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és csak 162cm...férfiba ez nagyon alacsony, teljesen kétségbe vagyok esve, hogy ekkora maradok! Kérlek szépen benneteket, hogy ha tudtok bármilyen vitamint, vagy szert, vagy kaját, vagy vlmit, akkor írjátok le! Nagyon szar így az életem...nem azt mondom hogy boldogtalan vagyok..mert így is sok barátom van...de pl csajokkal nincs szerencsém...nem is nézek ki 18nak...:( segítsetek!

18/f



2013. jún. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én 37 éves vagyok, férfi és 162 cm. Egy bombázó a feleségem, tök jó munkám van, sok pénzt keresek, van egy tündéri gyermekem is. Leszarom, hogy kicsi vagyok.


Ezt javaslom neked is.

Nőni már nem fogsz.


Lehet magas termetűként boldogtalan életet élni és alacsonyan boldogot. Ne foglalkozz vele, ne ez adja az indentitásod! Ennyi.

2013. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak már mikor egy 14 éves 178-180 magas...ezek azért elkeserítenek :(
2013. jún. 14. 21:38
 3/6 gömbicica ***** válasza:
84%

szia :-)

Kétségbe esni? minek?

Nem látszol 18-nak? 20-30 év mulva majd örülnél majd annak, hogy fiatalabbnak néznek :-)

Vitamin szer, kaja, valami nincs szerintem arra, hogy az ember 20 cm-t nőjön.A gének olyanok, amilyenek!

Dehogy szar az életed!!!! Biztos van olyan dolog, amiben penge vagy!!!!!

Légy mindig jókedvü, vidám, poénos, laza, meg fognak szeretni a lányok. (ha eddig nem tették)

Ugy, hogy a végén le sem tudod őket vakarni :-)

Nem kell Neked segitség!!!!!

Én biztos vagyok benne, hogy akit Neked szán a sors, azzal össze fogsz ismerkedni!!!

Üdv. :-)

2013. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyan,a magasságod miatt ne aggódj! :)

Nőni már nem fogsz,de kétlem,hogy emiatt problémáid lennének az életben! :)

Tuti,hogy van amiben tök penge vagy! :D Szóval ilyen miatt ne idegeskedj!

2013. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hmm... 162 centi vagy. Ráadásul 18 eves. En 13 eves lany vagyok, es 157centi. Megkerdeztem a természetismeret tanarnomet es azt mondta hogy a lányok 19-20 évig nőnek a fiúk pedig 22-23. Nyugi meg fogsz nőni egy kicsit lehet hogy most nem nőlsz, de...tudod az ember nem ugy nõ, hogy 1 évben 10 cm t kell nőni, meg nem ugy hogy ha 2 évig nem nőttel akkor nem fogsz soha nőni. Meg csak 18 vagy! Tehát meg van kb. 4 eved hogy nőjj. Nyugii ennyi ido alatt sokat nőlsz! :) lehet hogy ugy van hogy 2 evig nem, de utana sokat. :D am ha megkerdezhetem, hany centi a szuleid?? Mert ez sok mindentol fugg. Egyik osztalytarsam pl. 14 eves okra an fog nõni. :) szoval ezen ne parazz. Sorry a rossz helyesirasert! Remelem tudtam segiteni! :D
2016. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jah es meg valami! Nem a külső számít hanem a belső!! Ezt sose felejtsd el! :) előző voltam.
2016. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!