Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varicocele (Hereviszértágulat)...

Varicocele (Hereviszértágulat) Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Valószínű hogy a bal oldalon hereviszértágulatom van és eléggé húzodik és fáj... Hétfőn megyünk a dokihoz megvizsgáltatni hogy pontosan miaz, de a rá utaló jelek megvannak az biztos! Műtétre is felkészültem már..(próbálgatok felkészülni) Olvasgattam hogy már nagyon sokaknak volt ilyen műtétjük de aki erre járna az kérem szépen válaszoljon, magyarázza el a menetét és azt hogy neki milyen idő korban alakult ki! (neten olvastam, de az ő konkrét műtétjére gondolok [AKÁR PRÍVÁTBAN])


Nagyon sokat segítene, ha valaki megnyugtatna, felkészítene és elmondana pár dolgot róla hogy hogy is van, és mi történt!

Az érdekelne még hogy műtét után mikor lehet újra fájdalom mentes nemi életet élni?


KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A VÁLASZOKAT!!!!


16,5 / F



2013. jún. 20. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb infóm nekem is csak az utána olvasásból van.

De volt akit megkértem és leirta,hogy van ez.

Ez a fiatal fiuk betegsége,17-21 éves korra jellemző .

Oka a hirtelen növekedés ,erősebb sportolás .

A súlyosabb esete érinti a heréket.A műtést is csak akkor.

A here vénáival van a gond,elsődlegesen is a baloldalon.

Ez a véna derékszögben csatlakozik a vese vénába .Emmiat

van az elzáródás .Ez az elzáródás hat vissza a herékben lévő erekre is .Itt is pangás keletkezik,ez jár fájdalommal.ilyen esetekben nem a zacsi van felvágva ,hanem a hason kb 1cm vágás .Ezen keresztűl oldják meg.

Ez altatásban van .A másik mikor a combon lévő vénán keresztül katéterrel szüntetik meg az elzáródást.

Mivel fiatal korúaknál vagy ,nagy valószinűséggel ez is altatásban van . 2 napos kórházi bentléttel

Ne izgulj,neked ott semmit nem kell csinálnod .

2013. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a leírtakat!!! VALAKI AKI ÁT ESETT MÁR ILYEN MŰTÉTEN AZZAL SZÍVESEN BESZÉLGETNÉK!!!!!
2013. jún. 21. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 éves korom körül diagnosztizálták a herevisszér tágulatot, mondta a doki, hogy max. terméketlenséget okozhat míg meg nem műttetem, engem ez nem zavart máig sem így nem műtöttek meg, most 29 vagyok.
2013. jún. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!