Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után?

Fitymafék műtét után?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem tegnap volt fitymafék műtétem. A doki csak annyit mondott, hogy 3 hétig borogassam kamilla teával és ennyi. Nos próbáltam hátrahúzni, de eléggé fáj még. a Kezelő orvosom azt mondta, hogy hátrahúzva borogassam, de fáj. Na szóval akinek volt ebben része vagy van rá válasza... mikortól bírom felhúzni a bőrt rajta és kb meddig van a gyógyulási idő???

2013. jún. 21. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
1honappal számolj teljes gyogyulásra mikor fájdalom mulik 5-7 nap
2013. jún. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh, köszönöm szépen.. és a hátrahúzással mi van? miért fáj ennyire? vagy még korai azt bántani?
2013. jún. 22. 18:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy friss sebet feszegetsz, és egy rém érzékeny helyen van az a seb – még jó, hogy fáj. Valószínűleg be is van dagadva (ödéma, kis helyi gyulladás) picikét, most hogy gyógyulni próbál. Szóval úgy azért nehéz az ügy :)


Hamarosan ez elmúlik, addig is óvatosan mindig próbáld hátrahúzni – nem feltétlenül teljesen, csak valamelyest. A hátrahúzás azért is fontos, mert kinyújtja a féket (sima fedett állapotban a seb lehet hogy úgy forr össze, hogy rövid lesz az eredmény).

2013. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát 5 nap után sikerült majdnem fájdalom mentesen hátrahúzni. Köszönöm szépen mindenkinek, magamnak meg jobbulást! :) :D
2013. jún. 25. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajrá hajrá :)
2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!