Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Így húzhatok fel óvszert?

Így húzhatok fel óvszert?

Figyelt kérdés
szóval arról van szó hogy a fityma nem jön le magától a makkról amikor feláll, így ráhúzhatom az óvszert? vagy azt csakis a makkra lehet felhúzni?
2013. jún. 26. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Úgy nem jó mert a bőr nem fog mozogni!És nem húzni kell az óvszert hanem lesodorni a makkra rá és a bőrt visszahúzni így a gumi a makknál a fityma alá kerül
2013. jún. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így van! Amúgy kort te sem írtál, sem fejlettségi szintet, amik azért nem elhanyagolhatóak ebben a kérdésben, de ha már fitymaszűkületed van, akkor érdekes lehet számodra az alábbi topikba belinkelt három hivatkozás:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__4..

2013. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jó isten már hogy kéne a fityma alá húzni a gumit? El se tudom képzelni hogy működhetne úgy a dolog.


Kérdezőnek meg annyit, hogy ha magától nem jön le, akkor húzd le, mert ha a fitymára húzod, akkor könnyebben szakadhat, én legalábbis ezt olvastam egyszer.

2013. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!