Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra lettem figyelmes, hogy az egyik heregolyóm "nincs meg"..Átvizsgáltam magam fekve,de sehol nemvolt.Ezután felálltam és olyan volt mintha "lecsúszott volna" valahonnan.Nemtudom mitől lehet ez, ilyen még nem fordult elő velem.
2013. jún. 30. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kort nem irtál,de gondolom tizen éves lehetsz,annak is az elején .Ebben a korban még le ,s fel vándorolgatnak a golyók .A hasüregből,ahol eredetileg is volt a helye,csúszott vissza a zacsiba .Ez nem kóros dolog.

Ha csak úgy nem jönne le magától ,kis nyomással ezt vissza

lehet mozditani .

2013. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20éves vagyok,ígyis normális?
2013. jún. 30. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gyakran felcsúszik és sokat van fenn, akkor nem normális, mert ott melegebb van, nem tudnak életképes spermiumok termelődni benne. A hasüregben lévő herénél a rákosodás veszélye és nagyobb, de ez az ingaherénél (ami Neked is van) nem jellemző.
2013. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért lehet baj főleg neked mert nem vagy mmár 10 éves(a fönti válaszólónak a korral kapcsolatban nincs igaza) mert neked ott is maradhat és ha nem jön ki magátol műtét.. de ha esetleg fenn maradna ne ess röktön kétségbe hanem inkább gugolj le hátha úgy visszamegy
2013. júl. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!