Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület?

Fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 éves vagyok, és azt hiszem fitymaszűkületem van.

Sima állapotban teljesen le tudom húzni, merev állapotban viszont csak félig.

Maszturbálni tudok, abban nem zavar. Később zavaró lehet? Vagy esetleg ahogy nő a péniszem azzal együtt ez is elmúlik?

Köszi.



2013. júl. 4. 12:58
 1/2 anonim válasza:
Hello, lehet hogy az de mivel mimdenkinek más a fitymája, máshogy húzódhat össze szerintem így azt ajánlom mindenképp menj el orvoshoz. A vizsgálat nem fáj, ágyra felfekszel ott megvizsgálnak, nekem volt ilyen vizsgálat.
2013. júl. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha merev már a péniszed,akkor kezd hátra húzkodni esténként fürdéskor a fitymád és majd lazulni fog és már nem fog feszülni és mindig kicsit hátrébb tudod majd húzni.Ha ezt beveted akkor helyre fog jönni,de ne durván csinált,csak szépen óvatosan,előszőr annyira húzd csak többször hátra ameddig még nem érzel feszülést és mindig egy kicsit hátrébb,pár hét alatt érzeni lehet a változást.
2013. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!