Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az nagy baj ha valakinek nem...

Az nagy baj ha valakinek nem sokszor áll fel? Régen sokat nem mostam pirosas lett, kicsit talán el is változott néha fáj is talán a felülete is megváltozott szerintem ott lent (ha orvoshoz kell menni milyen dokit kell felkeresni? )

Figyelt kérdés
"csak olyan válaszoljon aki tud értelmesen segíteni" Aki segít annak thx 18/F
2013. júl. 4. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem előírás az,hogy sokszor állni kell neki .Akkor álljon mikor szükséges,de akkor keményen :-)

A nem kellő tisztántartás miatt begyulladhat .Természetesen ez némi fájdalommal is jár .

Neogranormon vagy Betadine kenőcs jól lenne rá.

Az ilyen kűlső problémák a bőrgyógyászra tartozik.

Beutaló sem kell ide .

2013. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ma anyajeggyel voltam bőrgyógyásznál azt hittem urulógus foglalkozik ilyennekkel
2013. júl. 4. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

sztem erdekes lehet, mit ertesz az alatt, h "gyakran" (nem) all- van valtozas a korabbiakhoz?

van olyan, hogy ez egy betegseg tunete, de a mumpszon kivul mas nem jut eszembe. Van ra legalabb elvben esely, h valami STD-t elkaptal?

2013. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!