Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit jelent ha 15 évessen sürű...

Mit jelent ha 15 évessen sürű a spermám? Jó vagy rossz? A rossz, hogy tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
A kanál megáll benne?
2013. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted?
2013. júl. 11. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy a teáskanál vagy a nagykanál áll-e meg benne :)
2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan van hogy az elején kijön normálisan folyos sperma és aztán meg olyan mind a takony...
2013. júl. 11. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen az állaga, ha ritkán masztizol.Bekocsonyásodik .

Normálisnak tekinthető különben .Sűrűbb masztival nagyobb munkára késztetnéd a nemi szerveidet.Lusta gyereknek ,lustán is is fognak dolgozni.Ezt szokják meg .Már 40 után érezni is fogod,nagyon visszaálltak.Egy orvosi szaklapban

olvastam erről ,nem én találtam ki .

2013. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ondó állaga, sűrűsége, mennyisége, színe, íze nagyon változó, még egy férfinek is más időben másfajta lehet bármely paraméter. Sok mindentől függ, pl. hogy mit eszel, iszol, mennyit iszol, mennyit maszturbálsz, de nyugi, teljesen normális.
2013. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!