Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok! Kis koromban elestem biciklivel és beütöttem a péniszem! A fitymám és a makkom közt van egy piros ,,csík''! Ez mi lehet?

2013. júl. 11. 14:55
 1/3 Mysterion777 ***** válasza:

Egyik válasz (darkside):

Inkább a képem vörösödött volna be szégyenemben. Én elestem párszor, háttal, hassal, ferdén, de még egysze se vertem be azt. Csak nem arra fáj a farkad, amire gondolok?


Másik válasz (fény): egy kis beütés, bár elég szerencsétlen helyen, majd elmúlik. Esetleg gyulladáscsökkentő kenőcs jó hatással van rá.

2013. júl. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem attól az eséstől van, illetve ha mégis, akkor szüleid sokkal jobban tudják, mint mi (mert ők vittek el mondjuk orvoshoz kivizsgálásra... már ha nem titkoltad el hogy beverted a micsodádat).


Ha a makk alsó oldalán van ez a csík (és általában tovább fut lefele a pénisz alsó oldalán), akkor a fitymafékről van szó és tényleg semmi köze semmilyen eséshez.

2013. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 15. 07:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!