Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12.5 eves fiu vagyok, kicsi...

12.5 eves fiu vagyok, kicsi novesu 146 cm. A pucam megis 14cm hosszu (felallva) lealva kb 8 cm . Ez normalis?

Figyelt kérdés
Pl.A taborokban kozos zuhanynal ,"mert mindig ugy van" mindenki egyszerre ,akkor amikor levetkoztunk,elneztem az osztalytarsaimon... azt vettem eszre,hogy a magas fiuknak is kisebb a pucaja mint nekem. A legtobbjuknek ilyen kis "pucukajuk" volr ,kis mutyurok.Es rajtam kivul csak 1 nek volt szoros.Velem van a baj vagy veluk?

2013. júl. 11. 22:04
 1/5 aspikami ***** válasza:
22%
Feküdj le és aludjál! Am meg minek nézegeted te a többi fiú péniszét? -.-"
2013. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
na ez kész.. szerintem is inkább menj alukálni, és legközelebb ne vizslasd annyira azokat a "mütyür pucukákat", mert még félreértik..
2013. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

1-2 válaszolónak irnám először.

A sexuálphichológus szerint ez teljesen normális dolog.

Ebben a korban a puszta kiváncsiság miatt van ez.De ez van

felnőtt korban is .Ösztönösen van ez.Mindenki hasonlitja a sajátját a másikéhoz.Termeszetesen a saját a kisebb mindig .Egy fentről nézett hengeres test mindig kisebbnek tünik a valóságnál .Ti valószinű nem voltatok még közös fürdőben,mert ilyet nem mondtatok volna .Jah ,hogy ti meg annyira szényenlősök vagytok,hogy ilyen helyre gatyában és bekötött szemmel mentek .Ebből ez érződik ki,de nagyon. Nem ártana ilyen dolgokról is olvasni.

Ami a kérdést illeti.Teljesen egyénre szabott a forma méret is .Nincs 2 egyforma .Semmi baj srácok veletek .

2013. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aspikami ***** válasza:
Koliban szerinted mindenkinek külön zuhanyzó van? :) Mégsem szoktam direkt a többiek pöc.sét nézni. Valahogy nem érzek rá kisértést :P 1. Voltam!
2013. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"A pucam" jézusisten XDDD el kellett olvasnom párszor mire rájöttem h miről is van szó
2013. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!