Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetnek a párom makkján...

Mitől lehetnek a párom makkján piros pöttyök?

Figyelt kérdés
Párom makkján többször előfordul hogy piros pöttyök jelennek meg ami viszket kicsit neki,szerinte azért viszket mert a piros pöttyök vannak ott. Kenegeti ilyenkor mindig canesten krémmel amitől elmúlik x időre. 1 éve 5 hónapja vagyunk együtt,nem tudok megcsalásról.. Azt gondolja párom hogy lehet hogy én vagyok a hordozó,nekem nem lesz ettől bajom csak emiatt neki pöttyök lesznek. Ez eléggé elkeserít engem,hogy gondolatnak felmerült ilyen benne. Nem hogy megnézetné orvossal.. Fogamzásgátlót szedek mióta összejöttünk. Nődokinál utoljára márciusban voltam,azt gondolom ha bármi bajom lenne azt észlelte volna a szűrővizsgálaton és mondta volna. Páromnak pedig ez a problémája már nagyon nem most kezdődött. Azt mondja mióta vagyok neki ez azóta van,nekem pedig ez eléggé hihetetlennek tűnik. Két dologra tudok csak gondolni,arra hogy próbálja rám fogni a dolgokat vagy pedig hogy a hüvelyváladékom okozza ami sajnos sok nőnél van..
2013. júl. 15. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerubb mindkettotoknek kivizsgaltatni magat?!?
2013. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tipikusan ping-pongoztok. Ha gumi nélkül csináljátok, akkor tuti, hogy nálad is van. Menj el a nődokidhoz, mondd el neki, hogy mik a párod tünetei. Az orvosod tudni fogja (ha más nem, kenetvételből), hogy mivel kell kezelni midkettőtöket(!).
2013. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Márciusban vizsgáltattam magam (teljes szűrővizsgálat) nem volt semmi gond,páromnak meg ezek a pöttyei már jóval ezelőtt is többször előjöttek.. Így neki lenne szüksége egy vizsgálatra de hallani sem akar erről amíg nincs konkrét betegsége.. Kiakad hacsak felhozom ezt témának.. Ő azt mondta nem gyanúsít engem csak azt mondta lehet hogy hordozom.. Nekem ennyi is elég volt,ez a mondat nagyon rosszul esett. :/ Fentebb a kérdésem alatt írtam hogy tabit szedek a kapcsolatunk eleje óta,még is minek gumizzunk?!
2013. júl. 15. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyszeru h gyogyszert szedsz, de attol meg mindkettotoknek volt elotte elete, amit a "pottyok"is bizonyitanak! De csak nyugodtan ne "gumizzatok"majd vakargatjatok egymasnak.....
2013. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én ezt egy kicsit nehezen hiszem el de szerinte azóta van ez a problémája mióta együtt vagyunk.. Másrészt legtöbben azért tabiznak mert az jobban véd mint a gumi és mert nem olyan mintha zokni lenne ráhúzva és úgy szexelnénk. Nem vitatkozni vagyok itt csak választ szeretnék kapni. Köszönöm.
2013. júl. 15. 21:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy én 21 éves vagyok,párom pedig 26 éves.
2013. júl. 15. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan voltál szűrő vizsgálaton ,de a vizsgálat nem erre irányult .Itt lehet olyan is ,amiben egyikőtök sem okolható ,nem tehettek róla .Olyan hüvely nedved van ,amit a párod szerszáma nem tolerál.Allergiás rá .Ezért javasolnám az orvosi vizsgálatot .Ne egymásra mutogassatok ,az nem vezet sehova .
2013. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Istenem -.-" persze h olyan szerintem mindenki utalja! De konyorgom amig nem tudod mi a baja, v mi a bajotok addig ez igy jo?! Sztem eleg gusztustalan, de te tudod. A lenyeg azon volt h mielobb vizsgaltassatok ki magatokat. De akkor turazz a cotonon.....
2013. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7-es. Teljesen egyetértek veled. Igazából nem mutogatok rá,nem feltételezek róla semmit,de nem tetszik hogy nem akar elmenni vizsgálatra,és ha felhozom témának nem akar róla beszélni. Így nem tudom mire gondolhatnék.
2013. júl. 15. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Bazz...akkor guglizd ki, hogy mukodnek a nemi betegsegek, ha itt senkinek sem hiszel. Okos vagy, gratulalok, osszepasszoltok a paroddal. Joccakat.
2013. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!