Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Késik az magömlés. Mitől lehet?

Késik az magömlés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
18éves srác vagyok..egy ideje már van szexuális életem...de az többnyire nem beszámithato állapotomba volt...összejöttem egy gyönyörű lánnyal akivel nagyon szeretjük egymást...az első szeretkezés még rendbe ment de utánna valami nem működött...kb 2órába telik amire elmegyek...nem csak nekem kelleetleb hanem a barátnőm sem élvezi annyira...ez egy rendes kérdés egy értelmes embertől szoval ugyanilyen válasok jol jönnének
2013. júl. 15. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ideges vagy nem lazulsz el eléggé. Csak stresszelsz kozben hogy megint nem durransz el megint nem lesz élvezet a csajnak stb.

Egy jó laza petting, lassu kézimubka, orális munka ha szeretitek... Gondos előkészítés stressz oldás, játék. Megy az majd.

2013. júl. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van olyan típusú férfi, akinek nagyon lassan és nehezen megy. Ha maszturbálsz, és akkor is órákig kell rángatnod, akkor Te ilyen vagy. Ha maszturbációnál könnyebben, gyorsabban megy a dolog, akkor teljes egészében az előttem válaszolónak van mindenben igaza.
2013. júl. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!