Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Átlátszó spermium, de miért?

Átlátszó spermium, de miért?

Figyelt kérdés
Az igaz,hogy napi szinten verem....ha orgazmuosm van, egy kicsit fehéres(tényleg kicsit), a többi inkább átlátszó anyag....szerintetek,valami gond van vele? vagy csak pihentessem a dolgot?

2013. júl. 16. 22:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16/f
2013. júl. 16. 22:12
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mikor először találkoztam vele, én is erősen elcsodálkoztam rajta, hogy nem szó szerint tejfehér, de én lány vagyok.

Viszont nem is kell olyan anyagot várni, ami egyenletesen fehér, mint a tej, mindenhol.

Tapasztalataim szerint ráadásul személyfüggő is, az első barátomnak, akivel lefeküdtem, szinte teljesen átlátszó volt mindig, pedig nem sokat verte, a második szinte naponta, mégis sűrű és fehéres (de nem tejszerű) volt a cucca. Futó kapcsolataim nem voltak, minimum 18+ hónapos volt mind, a mostani párommal már együtt is élek. Na neki meg a fáradsági szintje szerint változik, ahogy észrevettem...

Lehet, hülye vagyok, de csak a tapasztalataimat tudom megosztani.

Szerintem ne aggódj :)

2013. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A híg sperma nem mindig jelent bajt! A dohányzás az példáúl ezt befolyásolja, de számos más dolog is még. Ezeknek utána lehet olvasni is az interneten én viszont azt javasolnám hogy élj egészséges és lehetőleg stressz mentes életmódod.
2013. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok stresszes, nem is cigizek,sőt sportolok....napi szinten csinálom....napi(3)szerintetek ez lehet a baj?
2013. júl. 16. 22:27
 5/15 lencsefőzelék ***** válasza:
67%
Napi 3 elég sok, jobban spórolj vele, 40 éves korodra nem marad semmi! :)
2013. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Következőt olvastam egy erről írt tájékoztatóban .

Az ondó százalékos összetétele

2% előnedv, cowper mirigyek terméke

78% az átlászó anyag,spermiumok szállitó anyaga,prosztata

termeli .

20% a spermium,herék terméke .Ettől lesz fehér.

Napi szinten való masztizásnál ez nem tud sűrübbé válni

Egy hét szünet után,már nem is folyékony ,csomós lesz .

2013. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor minimum, egy hétig pihentessem a dolgot?
2013. júl. 16. 22:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedés,hogy 40re semmi nem marad.Ez a férfiak élete végéig megmarad.Csak a lusta fiuknak lesz ebből is kevesebb.Most szoktatja munkára a nemi szerveit.Azért vannak ,hogy dolgozzank.Igy mondják az urológusok is .

Én is tőlük hallottam .Na én nem ezért nem voltam lusta

ebben a korban. 63 vok,és nincs panaszra okom .

2013. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ezért ne pihentesd.Nálad még a nemi érés sem fejeződött be .
2013. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most irtátok,hogy a napi szint az sok....
2013. júl. 16. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!