Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexbaleset? (Kérdésed túl...

Szexbaleset? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A fitymafékem fölött, de a húgycső alatt lett egy kb fél centi körüli repedés, ami vérzett. Elég ha csak betadine-nal kezelem? Mert varráshoz kicsi a sérülés és most hétvégén dokihoz sem tudok menni, bár szerintem fölösleges is lenne.
2013. júl. 27. 11:20
 1/6 intrepid ***** válasza:
Mosogatod, kenegeted. Tudod-e, hogy mi szokta az ilyen sérülést okozni? A hölgy fanszőrzete. A megoldást rád bízom.
2013. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kézzel történt a baleset.
2013. júl. 27. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Lényeg hogy fertőtlenítve legyen,erre jó amit használsz.

1 es,állitásod talán indokolni is kellett volna ,mert ebben bizony nagyon lehet kételkedni .

2013. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi kérdező,3 voltam .
2013. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 27. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
6%

Hali!


Le7, nem fog tetszeni, amit mdok, de vágasd át azt a féket! Ha berepedt, nem véletlenül repedt az be, (a tested jelzets vmit...,) de mivel azt te engeded visszaforrni, nagyon könnyen előfordul6, h. az eddiginél JOBBAN össze fogja húzni magát, akkor pedig még rövidebb lex, még nagyobbat fog egy bizonyos húzásnál reccsenni, és még jobban fog az vérezni is,. Láttam már ilyet, tudom, hogy néz ki egy berepedt fitymafék, sz'al én a helyedben megfontolnám azt a fitymafék műtétet... do.Ob


Am. egy életkor lemaradt, amit nem ártana megadni... do.Ob


Üdv: EE

2013. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!