Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol van MÉG lehetőségem...

Hol van MÉG lehetőségem körülmetéltetni magam? (Egészségügyi okokból)

Figyelt kérdés

Remélem senki sem kezd el most már zsidózni, bár azt sem értem minek kell...

A Szt.János kórházban csak igent kéne mondanom és augusztusban már túl is lennék, de nekem ott még egy rutin műtétet is sikerült elrontani. Van valami más jó tényleg színvonalas budapesti klinika, kórház, vagy akármi ahol a legnagyobb valószínűséggel megcsinálják és esztétikusra? Köszönöm.



2013. júl. 29. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha van lóvéd, akkor magánorvoshoz érdemes menni. Van, aki lézeres műtéttel megcsinálja. Gyorsan gyógyul, kevesebb fájdalom, kevesebb macera.
2013. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Bármelyik témábavágó magánklinikán megcsinálják.
2013. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen a probléma az, hogy a kórházakat nem ismerem név és szám szerint sem. A kútvölgyi klinika és a Szt. János kórház között ingadoztam egész életemben. Ha valaki tud még helyeket, akkor kérem álljon vele elő.

Amúgy: 2# tapasztalat? Remélem élvezted, mint az egyetlen orális élményedet az életben :D

2013. júl. 29. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

TB támogatással,azaz ingyenesen csak ott,ahova tartozol.

Fizetősen meg bármelyik kórházban megcsinálják.Esetleg még lézeresen is .Magán klinikák közt is válogathatsz,a lézerest itt 100 alatt nem úszod meg .

2013. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Google a barátod magánklinika-kérdésben.
2013. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem igaz, hogy csak ott csinálják meg TB-re, ahova tartozol. Nekem Győrben csinálták TB-re, pedig nem is abban a megyében élek.
2013. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem is mondta a doki, mert direkt rákérdeztem, és azt mondta, hogy ez ingyenes mindenhol. Na most akkor ki mond igazat? :D
2013. júl. 29. 12:41
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

hivatalosan ingyenes de valoságban nem

midenhol kérnek pénz csak más elnevezésel

muszály mütetni?

2013. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen. De ha nem kéne is szeretném, mert sok előnyéről olvastam, az, hogy ahogy a lányok fogalmaztak ezzel kapcsolatban, hogy "elvész egy játékos része" nem tud izgatni.
2013. júl. 29. 19:08
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
van hatranya boven
2013. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!