Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ilyen a péniszem?

Miért ilyen a péniszem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, nincs nagy péniszem olyan 15 cm fele lehet. Amikor erekcióm van, akkor tulajdonképpen nem tudom felhúzni rajta teljesen a bőrt. Lehet, hogy egy kicsit feszít is. Eddig nem foglalkoztam vele, hogy miért, közben talán feszesebb lett a péniszem és mostmár bizonyos esetekben fáj is egy kicsit szex közben óvszer nélkül. Konkrétan, ha éppen úgy van kedve és teljesen felhúzódik a fitymámon akkor fáj. Olyan, mintha az az alul levő bőr cucc túl rövid lenne és nem engedné feszülés nélkül felhúzódni a bőrt. Persze ez az egész kellemetlenség nincs, ha nem áll. Mi lehet ennek az oka, illetve megoldása. Egy kicsit parázok, amúgy egészséges vagyok teljesen, de ezt meg kellene azér valahogy oldani. Dokihoz? Milyen doki?

2013. júl. 29. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Leirásod enyhe szükületre és kissé rövid fékre utal .

Utolsón csak doki segíthet .Ezzel urologus foglalkozik .

2013. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!