Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs normális erekcióm?

Miért nincs normális erekcióm?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok.Barátnőmmel elég sokat próbálkoztunk és szinte semmi(egy kis erekció),pedig orálisan is,kézel is kényeztetett.Egyszerűen nem értem.

Ha magammal "játszok",akkor szinte mindig feláll rendesen,ha a szexre kerül a sor,akkor pedig szinte semmi,fel se áll.

Mi lehet a probléma?

Nem érzem,hogy "paráznék",mert ez lenne az első.(lehetséges,hogy tudat alatt mégis idegeskedek?)

Barátnőm magát is okolja,hogy nem tudok rá felizgulni.

Köszi a válaszokat előre is.


2008. jún. 27. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a két ok lehet, vagy egyszerre is.

Teremtsetek nyugodt körülményeket, védekezzetek rendesen. És öltözzön valami szexi ruhába :-)

Ja: és ne határozzátok el, hogy mit fogtok tenni. Ha összejön, rendben van - ha nem, majd később. Nem kell erőltetni.

2008. jún. 28. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a barátnőd így is meg úgy is csinálja, még nem jelenti azt, hogy jól csinálja. Ha valóban élveznéd amit csinál felállna. Szvsz. Tanítsd meg neki, hogy te hogyan csinálod magadnak amit élvezel. Milyen erősen, milyen gyorsan.

Közönségesen hangzik de tény, hogy nem minden nő tud jól szopni. Aki tud, azt istennőnek tartják :D

Egyébként a para gyorsan kialakul.

Változtassatok a dolgon. Ne ő izgasson téged, hanem adjon engedélyt, hogy te csinálhass vele bármit amit titkos álmaidban izgatónak tartasz.

Aztán térjetek vissza a szopás és kézimunka oktatása leckéhez. És beszéljetek róla! Mond el, mutasd meg mi esik jól.

2008. jún. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is gondolkodj el 2.válaszon...milyen,mikor orálisan stb. kényeztet?Kívánnád? Mit érzel? Mire gondolsz? Ha a barátnődre gondolsz,mikor magaddal 'játszol',feláll? És pettingeléskor?

Egyébként ne izgulj,sok fiúnak vannak ilyen gondjai,de ez nem tart örökké.Az egyik fiú ismerősömnek se állt fel rendesen az első pár alkalommal...végül az első szeretkezése úgy történt,hogy abszolút nem gondoltak a lánnyal arra,hogy aznap este szeretkezni fognak.Csak kényeztették egymást,és megtörtént.Szóval én is javaslom,hogy ne beszéljetek meg,hogy ma este szeretkeztek,majd alakul valahogy,legfeljebb is pettingeltek egy jót...(persze legyen nálatok óvszer,vagy védekezzetek máshogy) sok sikert!

2008. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

"Barátnőm magát is okolja,hogy nem tudok rá felizgulni."


Nyugtatsd meg a hölgyet, ő biztosan nem tehet semmiről. Továbbá egy nőnek egyáltalán nem feladata, hogy szopással, gyógymasszázzsal tornásszon életre egy lankadt szervet. Egy egészséges férfinál ugyanis annak állni kell, mint a parancsolat.


Egyél gyakran tojásos ételeket, vagy vegyél be vitaminokat, étkezz egészségesen, testmozgásról sem megfeledkezve, dákót húzogassad rendszeresen, hogy edzésben legyen...


Ne tudd meg, életem során én milyen nőket megdugtam, szépet, csúnyát, fiatalt, öreget. Dugás szempontjából szinte tökmindegy, csak legyen a lába között egy meleg, nedves luk... Egy jó élvezés nem a nőn múlik, hanem pusztán az egészségi állapoton.

2008. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a jó tanácsokat.:)
2008. júl. 2. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
azóta már feláll?
2011. aug. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!