Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék! Mit csináljak...

Fitymafék! Mit csináljak többi lent?

Figyelt kérdés
Az van hogy a fitymafékem olyan mintha meghúzodot volna vagy nem is tudom és amikor hátra huzom nem fáj csak feszítí ilyenko mint kéne csinálni 18/f

2013. aug. 9. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mire gondolsz potosan?
2013. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van egy ilyen kis vörös csík ott a fitymafékemnél és így húzódik ha hátra húzom a bőrt amúgy is makk mögé tudtam húzni de úgy hogy csak darabig merev állapotba nem teljesen nem tudom h ebből megértitek-e ha nem megpróbálom jobban megfogalmazni
2013. aug. 9. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem cikizésből, de ha megtanulnád az írásjeleket (pl. a vesszőt) is rendesebben használni, akkor nem folyna össze az egész, amit írsz, nem úgy tűnne, mintha most gyorsan lehadarnád az egészet, oszt vagy megérti az olvasó, vagy nem, hogy mit akarsz! Törekedj légy szíves a közérthetőségre, akkor talán tudnánk mi is segíteni!
2013. aug. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké rendben!

Na az van, hogy egyik este csináltuk csajjal, és másnap nem tudom csak úgy megnéztem és amikor hátra húztam éreztem, hogy feszül a fitymafékem ott van is egy ilyen kis piros csík vízszintesen és nem azt mondom h fáj hanem, hogy kényelmetlen. Mi ilyenkor a teendő? Na most oda figyeltem.

2013. aug. 10. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

"Na az van, hogy egyik este csináltuk csajjal, és másnap nem tudom csak úgy megnéztem és amikor hátra húztam éreztem, hogy feszül a fitymafékem"

Eddig nem feszült a fitymaféked?


"ott van is egy ilyen kis piros csík vízszintesen, és nem azt mondom h fáj hanem, hogy kényelmetlen."

Vízszintesen piros csík? Én ilyenről még nem hallottam.


Nézd meg az alábbi topikot, mert nekem ez a vízszintes csík kissé magas. Lehet berepedt...:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2013. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!