Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A későnérők mikor kezdenek el...

A későnérők mikor kezdenek el érni? 16 leszek októberbe, de semmi!

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi semmi ?
2013. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mutáltam, nem növök egy ideje, nem volt magömlésem, pattanásom sem
2013. aug. 12. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért? Milyen magas vagy? Ha volt már magömlésed akkor már elkezdődött az érésed. Szőrösödsz már?
2013. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok és félreértettem... Csak éjszakai magömlésed nem volt, vagy ha maszturbálsz akkor sem történik semmi?
2013. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem volt ejszakai. Meg ha maszti akkor nem jon semmi.
2013. aug. 12. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Fanszőrőd van már?

Milyen magas vagy?Szüleid magassága?


16,5 éves korodra ha még mindig nem lesz se spermád,se fanszőrőd akkor endokrinologushoz kell menned és ott valószínűleg hormon vizsgálatot csinálnak.

De későnérőknél is azért már 14,5 éves koruka van fanszőrük,és 15-15,5 éves korukra van spermájuk.


Nézd nem mindenki lesz pattanásos,és a mutálás is van akiknél 20 éves vagy még később következik be,tehát ez a kettő lényegtelen.


Ami fontos van fanszőrőd,hónaj szőrőd,milyen magasságod van,mert ha nagyon alacsony vagy 150 cm alatt,vagy alíg 150 cm akkor megint más a helyzet,aztán van valami előváladák,valami jön a péniszedből,valami átlátszó anyag,mert ha nincs is spermád akkor is ha van már előváladák,ez átlátszó,nyálkás anyag,akkor az már jó jel.

2013. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!